Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut szeretnék vágatni de...

Frufrut szeretnék vágatni de anyát meg akarom győzni hogy engedje meg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos régebben a fodrászunk (kicsi voltam ducibb kis lány akkor még ducibb voltam akkor mitn most kb 12-11 éves lehettem akkoriban) és azt mondta a fodrász hogy nekem nem állna jól a frufru mert kerekítené jobban az arcomat és kövérítene mégjobban. Így anya ebben a hittben él most se vagyok sovány inkább molettem testalkatom van és a fej formám szerintem ideális lenne egy frufurhoz is. Anya persze nem engedi ezt meg mert köverítene, mivel tudnám meggyőzni és mi a véleményetek? Szerintetek megérné vágatni?



Ilyesmi a testalakom de a csípőm vékonyabb:

[link]


Rombusz alakú a fejem:

[link]



Ilyen fufrut szeretnék:

[link]



A hajam eléggé hosszú és hullámos és dús is



A hajam ilyen és a színe is olyasmi mint a lánynak a képen:

[link]



2020. máj. 18. 05:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:( háát sajnálom
2020. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahm... azt hittem, arról beszélgetünk, hogy FODRÁSZnál vágasd-e le... Senki nem ajánlotta volna, hogy te csináld meg. Jesszus... Kinek jut ilyen eszébe!?
2020. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nekem, eleve otthol kezelem a hajam és mindig jól sült ki eddig szerencse hoyg gyorsan nő a hajam alapból

Az itteni fordászok (egy kisebb városban lakok)

flegma fordászok vannak és el rontották már többször is a hajamat nem egy adott hanem mindegyik amikor ritkítattam nálluk vagy amikor ballagásomra akartam hajat anya közöltem h : a-a ő nem segít

De most ha visszanő azt mondta hogy segíteni fog de már nincsen sok hozzá

2020. máj. 23. 01:18
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezt így kérdezted volna, akkor egyértelmű NEM lett volna a válasz. A fodrászat egy szakma, de maguknak ők sem vágnak. Te komolyan gondoltad, hogy valami zseni módjára neked ez megy? :D Nyilván, igen, ők elrontják, de cserébe te most remekül megcsináltad. Ehhez csak gratulálni tudok.


Véletlenül se keress akkor egy normális fodrászt, hanem rontsd el magadnak. Eszed semmi.

2020. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!