Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dolgozzam fel a kopaszo...

Hogyan dolgozzam fel a kopaszodást?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, diffúzan kopaszodok, a fejem tetején már nagyon vékony szálú a hajam és alig van. Rengeteg orvosnál voltam már, érdemben egyik vizsgálat sem mutatott semmit, hogy bajom lenne. Sanszos hogy 100% genetika. Hajbeültetés sem jöhet szóba, túl nagy terület, és az adóteruleten is ritkás a hajam. Leborotvalt fej sem jöhet szóba, nagyon nem áll jól sajnos.


És ami miatt nagyon zavar. Utálom így magam. Sokkal kevesebb a magabiztosságom. Látom hogy más fiúk milyen hajakat csinálnak, beszaritjak, nagy volumen stb. és hogy mennyivel jobban néznek így ki. És tudom hogy én is mennyivel jobban néznék ki normális hajjal. A lányoknak is ezerszer jobban bejönnék, mert amúgy relatív helyes vagyok de ez a kopaszodás mindent elront. Egyszerűen rossz érzés belenezni a tükörbe, rossz érzés hogy nem az vagyok, aki szeretnék emiatt.


Óriási stresszt okoz ez az életemben. Azt érzem így hogy nem vagyok elég jó ( ami igaz is így) pedig nem tehetek róla.


Emellett nem vagyok gazdag, nincs se lakásom, se kocsim. BME gépész kárára járok, és koliban lakom (laktam amíg a korona fel nem borította teljesen az életem de ez másik sztori)

Tetszik nagyon egy lány, de nem jöttünk össze, ő meg is említette hogy nagyon bír de nem akarja hogy az ő gyerekei is kopaszodjanak. Ez is nagyon rosszul esett.

Szóval hajjal kB. engem szednenek fel a csajok, így meg sokszor kellemetlen az egész a kopaszodásom miatt.


Hogy tudnék tullepni ezen?



2020. máj. 21. 16:51
1 2
 11/17 -remete- ***** válasza:
100%
Hidd el a kopaszág nem egyenlő a töketlenséggel. Le a hajjal. Ne hogy már egy frizura döntse el milyen vagyok vagy mekkora a monyom. A feleségem szerint extra szexi a kopasz fejem. :3 nyugi menő leszel kopin is.
2020. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le tükörre a fejedet, és felejtsd el a kopaszodást, meg az összes hajproblémát. Annál királyabb stílus nincs, a csajok is imádják, tapasztaltam. Amióta bőrkopasz vagyok, sokkal nagyobb sikerem van náluk is.
2020. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha ez így menne, hogy borotváld le és ennyi. Vannak akiknek jobban áll a kopaszsag vannak akiknek kevésbé. De hogy hajjal mindenki jobban néz ki, az sajnos tény.
2020. máj. 23. 12:56
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a hajadon vagy annak hiányán kattogj. Nem a kihulló hajad a gond. Nem tehetsz a problémáról, nem a te hibád. El kell fogadnod együtt kell élned vele. Ebből kell a legjobbat kihoznod. Felesleges azon gondolkodnod, hogyha ennyi meg annyi hajad lenne akkor minden sarkon lesz***na egy playmate.


1. A hajad alatti területtel foglalkozz. Műveld magad, olvass sok-sok témában, olyanokban is amelyek annyira nem érdekelnek. Legyél tájékozott, naprakész a világ dolgaival kapcsolatban, foglalkozz a történelemmel, művészetekkel, idegen nyelvekkel és ha megérsz rá (kb. 10 év múlva) a komolyzenével is. Nem kell villognod, meg okoskodnod öncélúan a megszerzett tudással, látszik az emeberen az ha értelmes és hozzá tud szólni a legtöbb témához.


2. Menj el gyúrni. Ne legyél dagi és vézna se. Legyél soportos. Ha sportos vagy akkor simán letolhatod 0-sal a fejed. Minden kisportolt embernek jól/elfogadhatóan áll a leborotvált/0-sal letolt fej. [Ja és kicsit feküdj ki a napra (télen 3 hetente kis szoli), hogy ne legyél hófehérke.]


Ha sportos, művelt gyerek leszel, akkor lesz normális csajod. Persze az sem árt ha jól tanulsz és igyekszel a melóban, valamint összeszedsz egy kis pénzügyi tudatosságot, mert akkor finanszírozni is tudod az életedet, meg a randikat is.


Sok sikert!

2020. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én 21 évesen éltem át amit te, hálistennek mára újra dús hajam van.

Egy orvos barát kell vagy egy olyan ember, aki tud szerezni gyógyszert feketén. Amit te keresel: FINASTERIDE.

Ha kérdésed lenne, írj nyugodtan.

Jah és most 24 vagyok, kb 2 évbe tellt mire visszanőtt az összes hajam.

Üdv.

2020. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hali! Én 17évesen kezdtem kopaszodni. Most vagyok 30, és egy szál hajam nem maradt mostanra. Eleinte görcsösen fusztrált a dolog. Rettenetesen rossz volt. Sapkát hordtam mindenhol. Zavarba voltam, ha le kellett venni. Önbizalom a béka segge alatt volt. Csajokoz meg sem próbáltam odamenni.

Erre ráment így 10évem. Életem legszebb 10éve. Rohadt nagy hülye voltam. A hiúságom majdnem felemésztett mire észbe kaptam.

Engedd el. Told le kicsire minnél hamarabb. Visszagondolva nekem is már az elején azt kellett volna tennem. Nem pár szál hajtól leszel férfi. Előttem már leírták mit kell tenned: Műveld magad, olvass, eddz.

2020. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Kiegészíteném a mondandómat. Ha esetleg attól félsz, hogy nem állna jóla kopasz fej, mert nem olyan a fejformád, akkor igazad van. Senkinek sincs tökéletes fejformája. (Kivéve Jason Statham-et persze.) Mindenkinek jobban áll a haj, ez tény. De, ha nem vagy súlyosan vízfejű akkor nem lesz gond. Ha sportos testalkatod van, akkor egyáltalán nem gáz. Ha nincs, akkor kicsit rá kell edzeni. Tudom ezt így nehéz egyszerre lenyelned, mert te még a dolog közepén vagy. De hidd el, jobb, ha minnél hamarabb megléped a dolgokat. Annál gyorsabban rá fogsz jönni, hogy nem a hajadtól vagy az, aki. Lehet eleinte az ismerőseidnek furcsa lesz, de megszokják pár nap alatt. Aki pedig e miatt elfordul tőled, mint az a csaj, na hát az ilyen felszínes emberektől örülj, hogy megszabadulhatsz.

Ja a szereket meg felejtsd el!!! Többet ártanak, mint használnak.

Férfias típusú kopaszodásra nincs gyógyír. Genetikailag olyan mélyen van kódolva, mint a szemed színe. Még a hajbeültetés sem tart pár évnél tovább. Ezt a békát le kell nyelned! De ne add fel, ha túlteszed magad rajta és nem törsz meg, még jól is kijöhetsz belőle! 😉

2020. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!