Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ipl szőrtelenítővel kapcsolatb...

Ipl szőrtelenítővel kapcsolatban tanács?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett a borotvából, így úgy döntöttem, vennék egy ipl gépet.

Na, most itt jön a kérdés. Milyet?

Nyilván jobb lenne "olcsón" megúszni a dolgot,így alaposan körbe néztem. Két márka tetszene, a Braun és a Philips.


Láttam is a Philips lumeából van 60 ezres, de van 150 ezres is.., ahogy a Braunbol is van több árkategóriába sorolható gép.


Na és itt jön a kérdés, az olcsóbb van olyan jó mint a drágább? Ugyanolyan hatásos? Mert igazából amit láttam, hogy különbség, talán a villanások száma, ami gondolom az élettartamát jelenti (?)


Ti melyik gépet használjátok? Vagy ha megvehetnétek barmelyiket, melyiket vennétek meg?



2020. ápr. 15. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Deess márkát vettem, erősebbet és többet villant. Eredetileg én is Philips-et néztem, ugye az ismert, de nekem ez nagyon bejött.
2020. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most én is rátaláltam arra amit írtál illetve a silk n glideot is néztem. Sokkal olcsóbbak és elvileg jobbak. Melyiket használod a markabol?
2020. ápr. 15. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A drágábbak nagyobb területre villantanak, egész testre valók, míg az olcsóbbak inkább csak arcra.
2020. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Erről az oldalról rendeltem a legfelsőt.


Az igaz, hogy kicsi a villantója, de olcsó és hatásos. Engem nem zavar, hogy kicsit több munka van vele.

2020. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem se zavar a kis fej, legalább a honaljamnal talán jobban fog illeszkedni. Köszi a választ és a segítséget!
2020. ápr. 16. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes láb 15-20 perc... ne higgy ezeknek az adatoknak. Elmegy az 1,5 órának lábanként, ha mindenhol villantasz. Enyém mondjuk egy Silk'n, 30 ezerért vettem, de erősségben nem vagyok megelégedve vele. Amilyen fehér vagyok, sokkal erősebb is lehetne, látható eredmény későn jelentkezett, illetve egy teljes kezeléssorozatot követően is elég sok szőr maradt. Ritkult valamennyit. Ennyi. Én megbántam, hogy nem egy drágábbat vettem, GSD DEESSről sok jót olvastam. Viszont, ha kezelőfej kb ugyan akkora, villanás pedig 3-4 másodperc körüli, akkor rengeteg időt vesz igénybe egy kezelés. Én még bohóckodok ezzel a készülékkel valamennyit, aztán szerintem veszek egy komolyabbat. Pontos típus talán Jewel XL, vagy valami ilyesmi, de ezt sajnos nem tudom ajánlani. Ráadásul egyszer elvillantotta magát úgy, hogy bőrömön sem volt, szerencsére nem teljesen felém nézett, de így is egy piros foltot láttam kb 1 óráig magam előtt (lényegében magát a villanófejet láttam, igaz oldalról), maradandó kár nem lett. Olvastam, hogy erős fénynél jelentkezik és rendbe is jön, de eléggé megijedtem először. Villanás kiszámítható, így mostmár inkább minden villanásnál csukom a szemem és szinte folyamatosan bőrön van. Nem megijeszteni akarlak, csak figyelmeztetni, hogy azért ne bízz 100%-ban egyikben sem. Egy szemüveg mondjuk lazán lehetne mindegyikhez tartozék. Lehet nélküle is teljesen használni, csak tényleg óvatosan!
2020. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legolcsóbb Lumeám van pár éve és egy áldás!
2020. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!