Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre fessem a hajam?

Milyen színűre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Mi állna nekem jól? Magas vagyok, a fejem inkább kör alakra hajaz. Általában fehér műkörmöm vany nincs fufrum. Barna a bőröm, barna a szemem, picit ér váll alá a hajam, de festés után majd szeretnék vágatni belőle. A stílusom teljesen átlagos, Newyorkerből és hasonló üzletekből öltöződöm. Köszi mindenkinek, értelmes válaszokat felpontozom.

2020. máj. 28. 11:17
 1/3 CsakValakiVagyok válasza:
Szia, én szerintem legyen vagy barnás vöröses, vagy lilás vöröses, DE ha te akarsz vmit akkor te döntsd el mit szeretnél!!!
2020. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most milyen?

Szerintem a közép-sötét barna állna a legjobban. De lehet, hogy most is az van :)

A vöröses tónus nem biztos, hogy jól áll a bőrödhöz. Nagyon számít a bőr és a konkrét festék árnyalata is. Ahhoz inkább fodrász kéne, hogy segítsen eldönteni.

Szőke semmiképp se legyél.

2020. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kellene határozni, hogy melyik színtípusba tartozol és ahhoz illő hajszínt választani


[link]

2020. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!