Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó nappali és...

Mondanátok jó nappali és éjjeli arckrémet?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami természetes és használ is. Köszi!
2020. máj. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Organic kókuszos családjának van külön éjszakaija meg nappalija is, nekem a szárazabb bőrömnek jót tett. Kicsit drágább kategória, de egyik kedvenc márkám a Phi, magyar natúr kozmetikumok.

Amúgy több infó kéne, hány évesnek, milyen bőrtípusra, mit "használjon"? Hidratáljon, ránctalanítson, mattítson?

2020. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedvencem a loreal hydra genius, úgy 2-3000ft körüli a dm, rossmanban. A kedvenc krémem már 2 éve, mióta rátaláltam :) nappalra, smink alá használom.

Az én bőröm vízhiányos tipusú.

2020. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen bőrtípusra szeretnéd?
2020. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Body Shop vált be. Zsírosabb bőröm van es a teafaolajos termékcsaládja szuperül mattít. A nappali és az éjszakai maszkot is használom, és egész nap illetve éjjel is tart a matt hatása.
2020. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :) 25 éves vagyok, alapvetően száraz és érzékeny a bőröm.
2020. máj. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!