Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS, vörös és irritált lett...

SOS, vörös és irritált lett az arcom?

Figyelt kérdés

Az ordinary BHA és AHA hámlasztóját használom már egy éve(!), eddig szuperül működött, semmi irritációm nem volt utána. Általában sima nivea arckrémmel hidratáltam a hámlasztást követően.

Most viszont másfajta hidratálót vittem fel utána, mert az enyém elfogyott (anyukámét, korábban nem használtam) és pár perc után éreztem, hogy csíp az arcom, meleg, bizsereg! Egyből lemostam, és láttam, hogy tiszta vörös az egész! Azóta picit halványodott a pirosság de nem múlt el teljesen, nagyon aggódom.


Mit történhetett? A kémiai hámlasztás után közvetlenül még jó volt a bőröm állapota, az arckrém váltotta ki a reakciót. Utólag láttam, hogy hialuronsavat tartalmazott az arckrém, azzal lehetett gond?

Mit csináljak, hogy elmúljon? Aloe vera nincs itthon:(



2020. máj. 29. 21:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Neogranormon jó lehet rá? Nem akarom rosszabbá tenni a helyzetet.
2020. máj. 29. 22:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre ne kenj rá semmit, hagyd pihenni.
2020. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!