Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy a kozmetikus...

Létezik, hogy a kozmetikus úgy felsértette a bőrömet, hogy aludni sem tudok? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

3 havonta járok tisztító arckezelésre, ahol kigőzöli az arcom, kinyomkod stb. Tegnap is voltam, mondta, hogy a fülemnél is lát kisebb mitesszereket, kinyomkodja. Utána át is dörzsölte a fülem belső részét, ami nagyon fájt, de azt hittem, hogy azért, mert előtte ott szurkált, nyomkodott. Utána ez a fájdalom el is múlt. Viszont éjszaka arra keltem, hogy lüktet a fülem, ha azon az oldalon akarok aludni és ez napközbenre sem lett jobb. Azt hittem, hogy talán lett benne egy patti, próbáltam fülpiszkálóval kitisztítani, de csak rosszabb lett és már bele sem megy, olyan, mintha bedagadt volna a fülem... Az a fura, hogy amúgy nem fáj, csak ha hozzáérek, vagy a párna, hajam bármi hozzáér. Kiskoromban fülfájós voltam, ez nem olyan. Nem belül fáj, hanem kívül.


Lehetséges, hogy annyira ledörzsölte a bőrt, hogy ennyire fáj? Még sosem volt ilyen.


2020. máj. 30. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
40%

Menj el a sebeszetre. Akar maganra es nyujtsd be a szamlat a kozmetikusodnak.


Tobbet ne jarj kozmetikushoz. A szep bol az etrend es egeszseges hormon/idegrendszer eredmenye.....

2020. máj. 31. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!