Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van itt olyan aki...

Lányok! Van itt olyan aki barna haját befestette szőkére? Mik a tapasztalatok? Mennyi időnként kellet visszamenni? Elroncsolta a hajatokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 22:09
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én befestettem sötétbarnáról szőkére. Nagyjából 1, esetleg másfél havonta kell festeni a tövét. Sajnos a festék eléggé kiszárítja,ezért a vége eltöredezhet, szóval kell hajvégápoló, vagy valamilyen pakolás (én ezutóbbit nem szoktam használni, de sokan ajánlják) Szoktak ajánlani még szőke hajra való sampont, amitől hamvasabbnak tűnik a szőke hajszín, mert ennek hiányában besárgulhat festés után. Most kb ennyi ami eszembe jutott.

2020. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te milyen pakolást használsz?
2020. máj. 30. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon gondolkoztam, hogy a középbarna hajamat befestessem szőkére. Viszont tartok attól, hogy a bőröm alapból ilyen kerolos, nyáron pedig brutál barna szoktam lenni. Félek, hogy nagyon gyagyin néznék ki szőke hajjal és barna bőrrel.

Olyan Hailey Biberesre gondoltam, a tövénél maradhatna a középbarna szín.

2020. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1-es vagyok.

Én egyszerű Gliss kur hajolajat használok, de azt csak 10 centire a tövétől szoktam felvinni, különben nagyon gyorsan zsírosodna.

Pakolások pl. ilyenek vannak:

[link]

De ezeket nem próbáltam még, bár ártani nem árthat :)

2020. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!