Jó BHA hámlasztó?

Figyelt kérdés

Az orrom tele van ilyen faggyú szálakkal (sebaceous filaments).Nagyon hasonlít a miteszerre,de nem az.BHA hámlasztót ajánlottak rá,viszont márkát nem mondtak.Melyiket érdemes használni ? A The ordinary márkájú nagyon felkapott mostanában,de nem tudom ,hogy tényleg jó-e vagy csak egy újabb felkapott hulladék.

A BHA mellé agyag maszkot és ilyen cleansing oil (magyar nevét sajnos nem tudom) nevezetű dolgot ajánlottak.Ez sok embernek bevált,egy próbát szerintem megér.



2020. jún. 10. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A The ordinary tényleg jó, nekem már sikerült kifognom tőlük néhány szuper dolgot és csak 1 volt, ami annak ellenére, hogy felkapott, nekem egyáltalán nem működött. De ez normális, mindenkinek más a bőre, nem feltétlenül fog működni az, ami másnak meg a kedvenc terméke. Elég olcsó is, szóval egy próbát megér.

Jó BHA a Paula's Choice-nak van, nekem bevállt, de elég drága. Viszont legalább sokáig elég volt és pár hét után már látványos változást okozott.

Lehet már tudod, de a biztonság kedvéért leírom, hogy ezeknek tényleg kell hosszabb idő, mire hatnak, nem fogja másnapra eltüntetni a problémát. Sőt, néha először olyan, mintha csak rontana a helyzeten (felszínre hozhatja a már meglévő miteszereket), de ettől még a termék maga nem rossz, csak idő kell neki. A másik nagyon fontos dolog, hogy ha ilyet használsz, akkor különösen fontos a fényvédő.

2020. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a cosrx bha-ját használom, 2 naponta használom, mivel gyengéd hámlasztó. Rendben tartja a pórusaimat, pattanásokat, tartalmaz niacinamidot is ami nálam szintén jolly joker. Még a The ordinary niacinamid+cink szérumát használom. Nekem ezek váltak be.
2020. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!