Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt hogy a gyekerek vagy...

Volt hogy a gyekerek vagy kamaszkorotokban a szüleitek komolyabban megváltoztatták a frizurátokat? Nőkhöz és lányokhoz szól a kérdés!

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy teljesen más fazonúra vágatták, mint amilyen addig volt, esetleg arra hogy hosszúra növesztették.

2020. jún. 11. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem anyukám soha nem szólt bele a hajamba.


Arra emlékszem, hogy alsóban mindenkinek az anyukája vágta a haját, és mindenkinek ugyanaz a hátközépig érő, barna haja volt frufruval.


12 évesen rövid hajra vágytam, akkor anyum levágta olyanra, amilyet akartam.

2020. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem gyerekként (kb 10 éves korig) anyám mindig rövidre vagy kopaszra vágta a hajam, mert heti 1x volt lehetőségünk fürödni és nem akarta, hogy tetvesedjünk.


Alapvetően nem zavart, csak az amikor a suliban azt hitték fiú vagyok és csúfoltak. Amikor vegre megnöveszthettem megfogadtam, hogy soha többet nem lesz tüsi hajam.

2020. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Anyukám elvitt fodrászhoz, ha kellett, nem ő vágta le. És én mondtam meg, hogy milyen hajat szeretnék. Nyilván 2-3 éves koromban még nem. De amikor már iskolás voltam, akkor igen, kamaszkoromban meg pláne.
2020. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
háát, nekem anyu sosem szólt bele, csak megkérdezte, h tuti ezt akarom e. ha igen akkor elvitt fodrászhoz/ levágta
2020. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó? Akartál extremebb dolgokat is?
2020. jún. 11. 13:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
a legextrémebb (nyilván nyárra a suliban tiltották) kékre festettem a hajam, de frufrut pl. sosem kakartam
2020. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolt bele sosem. De en mindig sima hosszu egyenes hajat akartam es kesz, fodraszhoz jartunk altalaban levagatni a veget neha, es kesz.
2020. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt, hogy elmentünk fodrászhoz és azt mondta neki, hogy vágja le állig érőre pedig én nem akartam. 8-9 éves lehettem és azt mondta, hogy azért kell, mert nem tudom kezelni és akkor inkább legyen rövid. Utáltam és nem is állt jól, de szerencsére egész gyorsan megnőtt vállig érőre és onnan már nem volt vele bajom. Utána amúgy soha többé nem szólt bele, hogy milyen legyen a hajam.
2020. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromra nagyon hosszúra megnövesztettem a hajamat, bőven fenék alá ért. A szüleim folyton azzal jöttek, hogy most már vágassak belőle, mert ez így kezelhetetlen.

Végül fogtam, és tar kopaszra levágattam.

Azóta inkább nem szólnak bele semmibe.

2020. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
másodikos voltam, anyám gombafrizkót vágatott a lapockámig érő hajamból :(
2020. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!