Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érdemes enni, vagy éppen...

Mit érdemes enni, vagy éppen kerülni, ha valaki zsíros bőrű?

Figyelt kérdés

Az olajos magvakat tudom, hogy nem ajánlják, ezeket nem is szoktam fogyasztani, viszont tudtok valami mást is ajánlani? Étrendekre is nyitott vagyok. Ha csak annyit akarsz leírni, hogy eZ gEnEtIkA, vagy hogy eZ mÉg VáLtOzNi FoG, akkor tovább is léphetsz, mert TUDOM. (viszont kis mértékben ezt is lehet befolyásolni, mint sokmindent)


18/L



2020. jún. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Tej, tejtermék, zsíros, ételek amiket mellőzni kéne
2020. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen tejet tényleg, mogyorót, sós dolgokat se egyél, a csoki az vitatott, én úgy tudom az nem ront, nem kell lepontozni ha valaki máshogy tudja
2020. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még szerencse, hogy nem rajongok a sós ételekért. A csokiról én is hallottam már sokmindent, de azzal egyébként is érdemes csínján bánni ;)
2020. jún. 21. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog változni. Legalábbis nekem nem sikerült
2020. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csoki alapanyaga a kakaóvaj, ami úgyszintén pattanásokat okoz a zsíros bőrön. Étkezésen kívül figyelj még a kozmetikumokra is, amiket használsz. Csak ásványi olaj mentes (paraffinolaj), és növényi olajoktól mentes sampont, balzsamot, arctisztítót, hidratáló krémet használj, vigyázz a hajvégápoló olajjal is. Kivétel a teafaolaj, mert az legalább jót is tesz a zsíros bőrnek (leszáritja a pattikat, antibakteriális).
2020. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magától nem lesz zsíros a bőröd, simán lehet anyagcserezavar, inzulinrezisztencia is a háttérben.főleg 18 évesen. kevés szénhidrát, sok rost, sok víz, elegendő egészséges zsír
2020. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!