Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után narancssárga/vör...

Szőkítés után narancssárga/vörös haj hamvasítása?

Figyelt kérdés
Festés előtt szerettem volna kiszőkíteni középbarna hajamat. A végeredmény sajnos nagyon narancssárga lett, élénk vörös. Eddig a syoss hamvasító lila samponját és a balea kék hajkrémjét használtam, de nem látom még eredményét. Milyen termékekkel érhetném el, hogy legalalább kis mértékben enyhüljön a vörös és be tudjam festeni? (sötét szürkére, grómos, füstös árnyalatokat néztem)

2020. jún. 25. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy szőkítés után muszáj egy szőke festéket rákenni.

Ha leszívod a hajadat, akkor konkrétan színtelen lesz, nem érne sokat, ha úgy próbálnád hamvasítani.

Azt ajánlom, hogy a narancssárgás/vöröses hajadra kenj fel egy szőkét is -nem szőkíteni kell, hanem festeni-, és utána hamvasítsad.

Ha esetleg nem működne, menj el egy fodrászhoz, vagy kérj tőle tanácsot.

2020. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okes, megnyugtattal ezzel, koszonom!
2020. jún. 27. 17:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Sima szoke festeket erdemes rakenni ilyenkor? Vagy lehet barna (tekintve hogy a vegeredmeny miatt meggondoltam magam). A kesobbiekben arctic fox hajszinezoket szeretnek majd hasznalni, de nem banom ha sotet hajra
2020. jún. 27. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobbnak gondolod :)
2020. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!! :)
2020. jún. 27. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!