Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Füstös króm hajszín tapasztalat?

Füstös króm hajszín tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mennyire látszik szürkének? Vagy már fekete hatása van?

[link]



2020. jún. 25. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele tapasztalatom konkrétan, csak annyi, hogy a dobozon levő színre a legrikább esetben hasonlít a szín, és festett hajra alkalmazni nagyon nagy lutri a végeredmény tekintetében.
2020. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadsz egy jo tanacsot, szurke tartos hajfestek nem lesz szep ezektol az olcsobb otthon festhetos hajfestekektol. Schwarzkopf igora royal grey, (3fele szurke van) - ezek szepek, csak kulon kell hozza 6%-os oxydalot venned. Notino.hu-n van tobb fele markatol, amiket inkabb szalonba vesznek, de elerheto neked is.

Tudok ajanlani erosen pigmentalt szurke hajszinezoket, amik kibirnak 10-15 mosast, pl arctic fox es a pulp riot. Mindketto megeri az arat.

Es ha kicsit szurkes beutest akarsz a hajadnak, akkor a lila es kek sanponokat probald ki, heti 1x :)

2020. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek! :) 2.es, az arctix fox hajszinezoket nagyon regota nezem, es csupa jot hallottam rola, szerintem megprobalol egyet. Mennyire kopnak ki a hajbol? Mert szivesen kiprobalnek tobb szint is
2020. jún. 25. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyenletesen kopik, ha erre gondolsz. Mindket marka. Ugy ertem, a sotetebb szinek nyilvan tovabb benne maradnak a hajban (zold, kek, fekete) de pl.a zold szurkesebb lesz mar a vegere, a kek kicsit fako zoldes, fekete az szurkes, mig vegul teljesen eltunik a hajbol. Ez annyira nem zavaro szerintem, ha egy hajszinezorol beszelunk ugyanis itt nincs lenoves, vagy csunya vilagosabb/sotetebb foltok. Az elenkebb szineik is gyonyoruek es ugyanugy birjak a 10-15 mosast, csak egy kicsivel elobb lesz elenk szinbol matt hatasuk.

A pulp riot elerheto 2 oldalon Magyarorszagon, o is a dragabb kategoria, de nagyon erosen pigmentalt es a szurke szinei is szepek, tovabb marad tole elenk a hajszined mint az Arcticnál, de ezt ugyis te dontod el melyiket valasztod.

Tudom még neked mondani a Revolution hajszinezojet, itt is van par valasztek de ez ugye 4-5 mosas utan mar nem szep, es a sotetebb szineitol foltos maradhat a hajad. Nyugodtan kerdezz ha valami erdekel :)

2020. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huuu ezek nagyon nagyon hasznos tanacsok voltak, elkepesztoen koszonom!

Az Arctic Fox honlapjan abban az esetben, ha olyan festeket nezek, ami csak vilagosabb hajon mukodik, hogyan tudom hasznalni? Itthon erdemes elmenni egy fodraszhoz leszivatni es itthon befesteni? Vagy ez hogy mukodik?:)

2020. jún. 25. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen a hajszined?

Barna (nem a szinte csoki barna) hajon szep a voros, zold, sotetebb kek, a fekete, narancs, erosebb szurke.

Barnas szokes/szoke hajszinen mar barmelyik.

Otthon ha nem ertesz hozza akkor mindenkepp fodrasznal szivasd le a hajadat, a szokites nem jatek. De kiprobalhatod a Colour b4-et, ez nem roncsol, kicsit vorosesre szivja ki a hajat, rossmannban es dmben megvasarolhato.

2020. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kozepbarna hajam van :) Igen, sajnos pont egy nem tul jol sikerult szokites utan probalok valami szep szint talalni. Nekem mondjuk tetszik ez a voroses arnyalat, de jobban szeretem a sotet szineket magamon. A drogerias szines hajfestekekrol (pl Schwarkopft Live mercury blue, stb) azt hallottam, hogy nem sikerulnek szepre, illetve hogy foleg a kek hajszinezoket lehetetlen kiszedni. De bele is szerettem ket Arctic Fox arnyalatba, a phantom green es a blue jean baby csodaszepek. Nagyon nagyon halas vagyok az utmutatasodert, koszonom!! <3
2020. jún. 25. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:

A syoss lightenerst megveszed drogeriaban, felkened mint egy szimpla hajfesteket, es alufolia nelkul rajta hagyod fel orat a hajadon. Ez leszivja annyira, hogy a kek hajszinezo szepet mutasson a hajadon. Minimalisan roncsol, de nem annyira mint egy rendes szokites. Es mondom a Colour b4 is leszedi, ez vegkepp nem roncsol.

De ha rendes leszivatason gondolkozol akkor mindenkepp fodrasz!

Azt meg kihagytam, az Arctic foxot hajkondicionaloval is keverheted, nem kell arany szerint, csak teszel hozza egy kicsit es igy kevesebb szinezot hasznalsz. A szinebol nem veszit. Ezt csak azert mondom, mert kb.a vallig ero hajra is elhasznalodik az a 120 ml, kondicionaloval pedig marad még egy alkalomra. Magaban is apolja a hajat, 40 percet irnak, hogy hagyd rajta, de a tobb ido sem art, puha es fenyes lesz a hajad.

Nagyon szivesen 😊

2020. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj es igen, ezeket a schwarzkopf termekeket hanyagold, foltos marad tole a haj es nem is mindig sikerul szepre. Konkretan a rozsaszin live szinuk szokere fogta be az amugyis szoke hajat. Hajfestekbol ha szoket, barnat, feketet akarsz akkor nyugodtan fessed, ha szurket akkor a professzionalisabb termekeket. Amit otthoni hajfestesre reklamoznak az sose tartos es ritkan sikerul szepre a szinesebb festekek eseteben.


Szinesbol pedig mindig a hajszinezok a jok, azt kapod amit varsz, a dragabb pedig tovabb marad szep. Emellett egeszseges is es nem roncsolod a hajad mindenfele kemiai cuccal

2020. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom koszonom! Mindenkepp meg fogom fogadni a tanacsaidat, alig varom hogy belevagjak! :)
2020. jún. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!