Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vèlemènyetek a foreo...

Mi a vèlemènyetek a foreo luna mini 2 utànzatròl? Tènyleg ugyanolyan, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon mitesszeres a bőröm ès ùgy gondoltam kipròbàlom a foreo luna mini 2 utànzatot. Èr egyàltalàn valamit is?

#Szépségàpolàs #Arctisztìtò kèszülèk #Foreo luna mini 2 utànzat
2020. jún. 26. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Sürgős
2020. jún. 26. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz amit pl Aliexpressről is lehet rendelni?

Nos nem hinném hogy egy kb 2000ft-os termék tudná ugyan azt mint amit egy 40000ft?-os társa. És nyilván ha tudná, akkor már az a ceg is csődbe ment volna.

Egyiket sem próbáltam még de nem tartom valószínűnek, hogy ugyan azt tudják, de szerintem az a 2-3000ft nem olyan sok, és egy próbált megérhet és lehet hogy beválik.

2020. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem eredeti van (LUNA mini 2), én 2 éve használom és nagyon szeretem, szerintem érdemes ebbe, vagy egy kistestvérébe (pl. LUNA Play Plus) beruházni. Egyrészt ott a garancia, ha bármi probléma lenne, másrészt vízálló, szóval zuhanyban is használhatod, plusz sokkal puhábbak a sörték, mint az utánzatoknál. Egy érzékeny, mitesszeres bőrnél nagyon nem mindegy, mennyire dörzsized szerintem. Remélem tudtam segíteni!
2020. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia ! Én aliexpresszről rendeltem kb 1000ft-ért foreot mivel sajnáltam kiadni rá több tízezer ft-ot. Az egyik barátnőmnek is van ilyen készüléke de neki eredeti. Semmi különbség nincs a kettő között. Ugyanúgy végzi a dolgát az “ olcsóbb” változat is, úgyhogy szerintem nyugodtan rendeld meg még a kinézetében sincs semmi különbség:)
2020. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!