Mit tegyeek? :/

Figyelt kérdés

Sokat kellett levágni a hajamból mert száraz meg töredezett volt. Most szépen néz ki. Mivel kenjem, hogy ne legyen megint csúnya? Ha egy pici ricinusolajat végig húzok a legvégén az jó? Vagy az is szárít?

Ha hideg vízzel mosok hajat és mindig fel van kötve a hajam akkor ugye nem lesz csúnya megint a hajam?

Félek picit. Nagyon undorítóan nézett ki.



2020. júl. 7. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajvégápoló olaj nekem sokat segített, de nem ricinusolajat használok, hanem olyat, amit nem kell kimosni. De a hajpakolás is tök jó, azzal is próbálkozhatsz. Ami a legtöbbet segít, ha nem vasalod, göndöríted és hajszárítóval is max alacsonyabb fokozaton szárítod. Néha persze lehet ezeket is, csak ne rendszeresen és olyankor használj hővédőt.
2020. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú, egészséges hajam van. Amit tudok javasolni, hogy:

-ne mosd túl gyakran, heti két alkalommal kb. Ha nagyon zsíros lenne fujd be száraz samponnal vagy kösd fel.

-langyos vízzel moss hajat

-ne vasald, göndörítsd túl gyakran.

-hajszárítasnal ne a legmelegebb fokozaton szárítsd, előtte mindig tegyél rá hővédő sprayt.

-nekem a fructis hajpakolasok váltak be a legjobban.

-vegyél egy hajolajat amit minden hajmosás után használj, segít hogy ne töredezzen el a hajad.

-ne dörzsöld a törölközővel, hanem finoman itasd fel a vizet.

-igyál sok vizet és szedj vitamint

-én heti egyszer teszek rá házi hajpakolást, tojást és ricinusolajat teszek bele és ezt viszem fel a hajamra, pár óráig rajta hagyom majd alaposan kimosom.

-ha növeszteni szeretnéd a rizsvizet tudom ajánlani.

-3 havonta vágass a végéből hogy felfrissüljön.

2020. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2020. júl. 7. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A második jó tanácsokat adott, viszont szárazsampont nem ajánlom. Illetve nem kell csak heti kétszer mosni a hajad. Erre nincs szabály hogy hányszor moshatod. Akiknek göndör a hajuk gyakran 1-2 hétig kibírják mosás nélkül, viszont egy vékony szálú, lelapuló egyenes hajjal ez szinte lehetetlen. Tapasztalt ki a te hajad mit igényel. Enyém például valamikor csak 2 napig bírja, van amikor egy hétig.
2020. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rizsvizzel pedig óvatosan. Proteines pakolásként szokták használni, így ha a hajad nem igényli a proteint akkor túladagolhatod vele. Gondolom festve/szőkítve van a hajad, akkor nyugodtan használd, de mindig figyeld hogyan reagál rá a hajad. (Ha túl sok neki a protein akkor fakó, színtelen lesz, és kemény tapintású, tehát pont az ellenkezője, mint ami a cél)
2020. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordjad a hajad mindig lófarokban, mert az is törheti. Ha gyakran kell felfognod, akkor próbáld meg lehetőleg ne mindig ugyanott gumizni, és ne legyen szoros.
2020. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. júl. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!