Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám nem hagy fogyózni, mit...

Anyám nem hagy fogyózni, mit tegyeek?

Figyelt kérdés

Amilor megemlitettem neki, hogy egy picit fogyni akarok (max 15kilorol van szó) nem érdekelte. Ennek ellenébe pedig folyton csesztet hogy fogyjak már le, mert nincs alakom, es csunya vagyok. De veszi nekem a mindenfele csokis, nutellás, meg egyeb peksutiket, aztan ha nem eszem meg, veszekszik velem, hogy nem ezert veszi, hogy kidobja, és hogy soha többé nem vesz. De ugyanúgy vesz. Meg sütiket, meg egyéb nasikat.

Nem tudom mondani neki hogy elég fogyni akarok, mert kirohog..


2019. szept. 14. 09:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

És kést tart a torkodhoz, és kényszerít, hogy megedd az édességeket? Nem hinném.

Meg gondolom sportolni sem enged, mi?

2019. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszed meg és ennyi. Megtömni csak nem fog.
2019. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne edd meg, mond meg neki ha kéri az övé lehet, akkor nem kell kidobni. Anyum és a nagyszüleim is hasonlóak voltak olyan szempontból, hogy hiába mondtam hogy fogyni szeretnék folyamatosan vettek nekem finomságokat, mert hogy ennyi úgyse árt, tudják hogy ezt szeretem stb, én meg nem akartam megbántani őket hogy visszautasítom.


Mivel nekem van még 2 testvérem elkezdtem velük osztozni ezeken a dolgokon, mert egy kevés belefért a kalóriakeretbe, de mégse ettem meg egy egész buktát, croissont stb. Ha más nincs akkor anyukáddal osztozz.


Másfelől ha velük voltam vásárlásnál próbáltam az egészségesebb dolgokat választani. Pékségben ezt azért nehezebb, de vannak helyek ahol elég jó választék van teljes kiőrlésű és cukormentes termékekből vagy szendvicseket is árulnak ami reggelire vagy uzsinak jó. Ha nincs semmi alternatíva akkor meg szimplán megmondod, hogy nem kérsz semmit. Boltban meg ott a gyümölcs csoki helyett vagy bizonyos joghurtok, puffasztott rizs, zöldségek stb, megmondod hogy most inkább azt kívánod. Idővel átálltak arra hogy akkor nekem egészségesebb dolgokat hoznak inkább. Ha mégis kapok vmi péksütit és tényleg kívánom is akkor megeszem (vagy egy részét) aztán vagy ehhez alakítom ki a nap többi részében a kajálást vagy kicsit többet mozgok, esetleg néha néha egy rosszabb nap belefér.

2019. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd meg hidd el így lefog szokni róla. Edzeni meg akkor edzel amikor akarsz ne befolyásoljon anyád. Még ha terem bérletet nem is fizet akkor is el tudsz menni futni, ugró kötelezni, különböző gyakorlatokat csinálni, a YouTubeon van egy csomó.
2019. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyi cm és kg?
2019. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18,180 es 84
2019. szept. 14. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztem, hogy lány/fiú vagy -e, de a magasságból gondolom fiú. 65-81 kg közözött normális a súlyod. Az "ideális" 73, de ez alkattól függ.

Úgyhogy jól látod, jó lenne egy 10-est fogynod, és azt mondani, nincs süti meg nasi. Nekem anyukám 7 days croissant-t vett állandóan, úgy is, hogy megmondtam, hogy az ízétől is undorodom (nem fogyókúra miatt nem ettem).

Úgyhogy tarts ki, hogy köszönöd, nem kéred; akármit mondd, ha nem eszed, nem fogja egy idő után megvenni!

2019. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :)
2019. szept. 14. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, akkor szép magasra nőttél! :-D

61-77 kg közözött normális a súlyod. Az "ideális" 69, pont a -15 kg. Tarts ki, ha suliba jársz ne próbálj fogyókúrázni. Kedvesebb kenyér, köret. Több zöldség. Mozgás.

2019. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb túlsúlyod. HA akarsz picit fogyni akkor a szénhidrátokat vedd vissza és mozogj. Szerintem könnyen fogsz tudni fogyni. Ehhez nem kell anyukád és ne is számolj be neki. Nekem is mondták, hogy ne fogyjak mert nem kell. Aztán mondtam, hogy ok és elkzdtem fogyni, aztán már nem mondták, hogy nem kell vagy hogy rosszul nézek ki. Tehát mindenki megnyugodott benne.
2019. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!