Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotválkozzak ott...

Hogyan borotválkozzak ott lent jól? (Fiu)

Figyelt kérdés

Hogyan borotválkozzak ott lent úgy hogy ne is legyen szőrös meg ne is vérezzen?

Mert ha a borotvát lefelé húzom akkor még szőröslessz, ha meg felfele akkor meg néhány helyen vérzik.



2020. júl. 11. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőr irányával ellentétesen, éles pengét használj.
2020. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg ilyen bénák manapság a fiúk? Pisilni tudsz magadtól,vagy még anyud fogja a fütyidet?
2020. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem feltétlen a kérdező béna, kedves kettes válaszoló. Én lány vagyok, de sajnos nekem is sok helyen vérzik picit borotválás után a szeméremdombom, sőt néhol még a lábamon is, mert érzékeny a bőröm nagyon és ki is pattogzik rendesen.. sajnos ez van, próbáltam mindenféle borotvát, epiltárot, gyantát, magam is, kozmetikus is. Bele kell törődnöm.

Kérdező, most borotválkozol először? Ha igen, talán idővel jobb lesz. Emlékszem még az első borotválkozásaimra úgy 10 évvel ezelőttről. Akkor még a hónaljam is vérzett, kipattogzott, de az pl. megszokta és mára már problémamentesen borotválom. Intim tájékon sajnos nem szokta meg a bőröm, de nem kizárt, hogy neked meg fogja.

2020. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!