Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, akik párkapcsolatban/háza...

Nők, akik párkapcsolatban/házasságban éltek, milyen gyakran borotválkoztok nyáron illetve télen?

Figyelt kérdés

Láb, hónalj, bikini vonal.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 7. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem borotválkozom, hanem gyantázom magam, de átlagosan hetente-10 naponta. Intimet 3 hetente gyantázza kozmetikus.
2020. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Láb, bikini vonal epilalas kb hetente, ahogy érzem hogy kell már. Hónalj és egyéb borotva 2-3 naponta. Évszaktól függetlenül. 😁
2020. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Intim rész és hónalj 2-3 naponta, lábam epillálom, sajnos neg kell varni míg kicsit hosszabb a szőr, azt csak úgy tudom
2020. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljam és lábam 2-3 naponta borotválom. Intim részt heti egyszer
2020. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron 4 naponta borotválok, télen ahogy érzem
2020. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Találkozásonként minimum (azaz hetente). De amikor zavar engem, vagy szimplán valami olyan ruhát veszek fel (szoknya, ujjatlan stb.), akkor is. Amikor pedig több ideig vagyok a barátommal, akkor is szoktam olyan 2-3 naponta. Mindent. Habár intim részeken kétszer is meg szoktam gondolni, mert kipattogzok nagyon. :(
2020. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden tusoláskor (habár a kezemen meg a lábszáramon csináltam pár éve lézeres szőrtelenítést).A párom nem zavarnà,ha pár napig hagynám,de én akkor is borotválkozok,ha egyedül vagyok otthon,zavar és kész.Csak jó minőségű borotva kell és nem pattogok ki
2020. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. júl. 9. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!