Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol végeztessek végleges...

Hol végeztessek végleges szőrtelenítést? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ti hol és melyik testrészt csináltattátok? Árban úgyláttam nem sok külömbség van, de a legjobb helyen szeretném.


Tapasztalatokat is szeretnék mind a helyjel, mind a szőrtelenítésssel kapcsolatban!


Illetve otthon mennyire hatásos a gép?



2020. júl. 20. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az Aesthetica orvosi központban csináltattam hónalj és intim. Nem lett 100%-os, havonta epilálnom kell, de nekem elég világos a szőröm. A lábamat nem is vállalták, és ezekre is előre elmondták, hogy nem fog teljesen kihullani.

Ennek ellenére elégedett vagyok, mert tényleg nem sok baj van vele azóta (kb 4 éve).

2020. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávid86 ***** válasza:

Én elmentem elektrolízises szőrtelenítésre. Eddig véglegesnek tűnik.

Fej, kéz és láb kivételével (fiú vagyok) mindent. Otthoni gépnek kicsi a hatásfoka, alig eredményes, bohóckodni jó.

2020. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!