Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pattanás eltüntetése az...

Piros pattanás eltüntetése az arcról GYORSAN?!

Figyelt kérdés

SOS!!!PLS!

Ma elég csúnya piros pattanás lett az arcomon és kinyomni nem merem, mert most elég piros. Holnap interjúm lenne, de félek le kell mondjam, mert így mutatkozni nem megyek ráadásul egy ilyen fontos helyre. Hívjatok kisbabának, de ez nekem tényleg fontos. Eléggé feltűnő és piros. Csak az az egy van. Eddig próbáltam fogkrémet, kamillás kézkrémet ami most is rajta van épp hátha hat majd, de a pirosság nem ment le. Ritkán vagyok mostanában pattanásos, de ha van az is ilyen egy egy durvább. Tudom sokadik kérdés blah blah blah de kéne új tipp vagy akármi boszorkányság ami legalább a pirosságot elmulasztaná. Nem tudom, hogy az interjún kérik majd a maszk viselését még de ha nem akkor leszek gondba. Maszkban mennék nem lenne gond és utána is tudnám kezelni, Tej, jég vagy joghurt kéne rá? A dudor nem gond ha ott van csak ne lenne pirosság.



2020. júl. 26. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Modell interjúra mész? Nem? Akkor felesleges ennyire arénázni, senkit nem fog érdekelni egy db pattanás, ettől még nem leszel igénytelen.

Egyébként nincs ilyen praktika, ami egyetlen éjszaka alatt eltünteti. Korrektort tudsz rá tenni.

2020. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
természetesen nem :D.sima betanitott melós interjura.amúgy kicsit sikerült enyhítenem a priosságán szerencsére mézzel. rákentem kis mézet és máris javult.
2020. júl. 26. 23:59
 3/10 A kérdező kommentje:
így egy kis önbizalmam is lett, mindenképp kellene a munka, sőt ez a legjobb eddig amit kifogtam csak pont bekavart egy pattanas...na nem törödök vele :D
2020. júl. 27. 00:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
alapozó
2020. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én pattanásaimon mindig segít az ezüst víz+ körömvirág krém kombó.
2020. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, remélem azért még jobban lemegy, de így is jo most a méz CSODÁKRA KÉPES! alapozó van szerencsére, csak néha még a pirosságot sem tudja eltünteni
2020. júl. 27. 00:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami szárító krém, vagy fogkrém. Esetleg élesztős pakolás.

Amúgy 1 db pattanás?:D cöh, örülnék neki, nekem mindig legalább 4-5 virít a fejemen, de hidd el, nem a bőröd miatt fognak mások megítélni :))

2020. júl. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen 1 de ez is a durvabb fara volt mint mondtam, ha tobb lenne akkor nem lenne annyira feltuno de szerencsere enyhult :)
2020. júl. 27. 04:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
fogkrém nem jó a pattanásra,mellőzd.
2020. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Octenisept spray. Nekem használ és gyors.
2020. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!