Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig éveken keresztül minden...

Eddig éveken keresztül minden nap mostam hajat, mert gyorsan zsírosodik (gondolom emiatt), akkor ha elkezdek 3 naponta hajat mosni, akkor lassabban fog zsírosodni?

Figyelt kérdés
Már egy hete azt csinálom, hogy 3 naponta mosom samponnal, a köztes napokon meg csak vízzel leöblítem, meg alvás után is, hogy normálisabban álljon. Lehetséges, hogy ettől lassabban fog zsírosodni?
2020. júl. 27. 06:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem érdemesebb fokozatosan csinálni. Nem egyből 3 nappal, hanem 2-vel és semmi öblögetéssel.

És kérdésre válaszolva: igen. Egy idő után hozzászokik a fejbőröd, és kevésbé lesz zsíros. Én a “karantén” alatt 2 napról 4-re tudtam szokni.

2020. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
A vízzel leöblítést is hagyd el, attól is zsírosodik.
2020. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Eleinte rosszabb lesz, de fokozatosan javulni fog, idővel egyre jobban el tudod majd nyújtani a két hajmosás közti időt. Hagyd pihenni szegény fejbőrödet, pont azért zsírosodik gyorsan, mert folyton lemosod a védő faggyúréteget.
2020. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!