Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodásra hajlamos hajra...

Zsírosodásra hajlamos hajra milyen sampont ajánlanátok férfiaknak?

Figyelt kérdés

Head&shoulderst használok (ami zsíros hajra van) de második nap már ugyan úgy mosni kéne, és annyira habosodik, hogy nem tudom normálisan megmosni vele.. kb 5-6cm hosszú lehet a hajam, szóval még csak félhosszúnak se nevezném.

Mit ajánlotok?



2020. júl. 27. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Alpecin
2020. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a The Body Shop zölteás samponja vált be. Jóval drágább mint a H&S, de jóval tovább elég is egy flakon, jóval hatékonyabb a cucc, és a gyártó cég se olyan undorító. :D
2020. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösz az infót!


mi undorító van a gyártó cégben?

2020. júl. 28. 09:06
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

Környezetszennyezés, állatkísérletek, emberi jogi aggályok, hasonló apróságok.

2020. júl. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
a head&shoulderst felejtsd el, valami gyogynovenysampont keress
2020. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
syoss men cool&clean-t vettem, egész jó, nem habosodik annyira.
2020. aug. 11. 12:20
 7/14 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen sampon káros a hajra, amit vettél syoss az is
2020. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alpecin C1, vagy Schauma Hair Activator koffeines sampon, utóbbi csak a Müllerben kapható, legalábbis nálunk. A H&S-t messziről kerüld el! Sőt a másikakat is, amelyekben szilikon van, mert az okozza a zsírosodást. Én is F vagyok.
2020. dec. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Schwarzkopf Men Cink Pirition - ilyet vettem most, elég jó.


Alpecint fogok venni legközelebb, mert mintha kicsit ritkulna a hajam

2020. dec. 31. 08:52
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Abban is benne van a szilikon, Dimethicone néven, de újabban Dimethiconol-ként is látni. Na ezeket nem szabad megvenni. Muszáj megnézni az összetevőlistát. Én is úgy jártam a H&S-el, hogy másfél nap alatt bezsírosította a hajamat, meg egy másik samponnal is, előbbi néven benne volt mindkettőben. Lehet nem akad a fésű el a hajadban, cserébe 2 nap alatt lehet mosni olyan csatakos lesz tőle, sőt valakinél még hullást is okozott.
2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!