Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogamzásgátló utáni hajhullás/...

Fogamzásgátló utáni hajhullás/zsírosodás hogyan kezelitek? Meddig tartott nektek?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba, azóta kétszer megjött, mensivel baj nincs.

A hajam viszont borzasztóan zsírosodik és hullik is...

Ma reggel 52 hajszálat számoltam a reggeli fésülődéskor. Hajmosáskor meg még több jön ki.

Vitaminokat szedek, már előtte egy hónappal elkezdtem mielőtt abba hagytam pont ezért hogy ki ne hulljon..

Nem csomókba hullik, de észre vehető. Ha csak simán végig húzom a kezem a hajamon 2-3 szál kijön.

Érezhető, hogy kevesebb a hajam de ahogy látom vannak babahajaim is.

Milyen tapasztalataitok vannak?! Nektek tabi után mennyi időbe tellett míg a hajatok is rendbe jött?


Köszönöm előre is! :)

26/N


2020. júl. 28. 10:16
 1/2 anonim válasza:

Sajnos nekem is ez a gondom. :(

Áprilisban hagytam abba, de azóta csak romlik a hajam állapota, szörnyen zsírosodik is.

Végül neked mi vállt be, esetleg rendbe jött magától?

2022. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Félévig intenzíven hullott, Forcapill kapszulát ajánlalom! Attól gyorsan kinőtt! :) most ér az államig az akkor kihullott haj, sajnos lekellett vágatnom mert nagy mennyiség hullott ki és hogy ne álljon összevissza levágattam!

Türelem! :)

2022. jan. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!