Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, szőrtelenítés...

Mit tegyek, szőrtelenítés után csúnya marad a lábam és a karom, bármit csinálok?

Figyelt kérdés
Ha borotválom, ha gyantázom, ha gyantáztatom kozmetikussal, akkor piros pöttyös lesz, ha pedig epillálom, akkor meg lila pöttyös. Próbáltam már mindenféle bőrnyugtató krémet, bőrradírozást, testápoló krémet, hideg vizet, meleg vizet, langyos vizet, semmi vizet, szárazon borotválást, meleg gyantát, hideg gyantát, minden gyantát, női borotvát, férfi borotvát, több kozmetikusnál is jártam, de semmi eredménye. Ugyanolyan piros pöttyös lesz. Mit tegyek?

2020. júl. 28. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg a szőrtelenítő krémmel próbálkoztál már?

Amúgy szerintem csak nagyon érzékeny a bőröd, és nem tudsz tenni ellene.

2020. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A cukorgyantát próbáld ki az jó lesz
2020. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Este epilalunk furdes utan. (Szarazra torolve. Atkenheted himalaja sos vizzel utana,szaradjon ra.

Masnap nem megyunk vele napra. Laza hosszunadragot vegyel. 1-2 nap alatt elmulik,idovel hozzaszokik a borod az epilalashoz.


Nekem is igy volt.

2020. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
szia, én is szőrtüszőgyulladásban szenvedek. én csak borotválok, szőrtüszővel megegyező irányba, úgy legalább a lában nem pattog ki, de a karom igen, nagyon csúnyán, tiszta heg meg barna folt. A diane 35 fogamzásgátló tabletta segít rajta csak, meg az aknés bőrön. Most vagyok a 4. hónapba szedést illetően és nemrég borotváltam, persze kezelni kell, fertőtlenítő plusz nyugtató krém stb, de gyógyszernek hála már nem jönnek újak ki, a meglévő foltok is halványultak. lassan kezdek megint normál bőrünek kinézni. Tudom sokan nem tudják hogy a diane 35 nemcsak aknéra való hanem szőrtüszőgyulladásra is, de ha utánaolvasol akkor vannak róla leírások h a szőrtüszőgyulladáshoz az aktív faggyúmirigynek is köze van.
2020. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez csodás, hogy mai napig szednek dianet masok, tokre szerettem, ram meg kiakadt patikavezeto is, meg h ugyis betiltjak, mashol be van... aztan abbahagytam (nem ezert), aztan mar ilyet fel se irt a nogyogyasz, mert hat az egy rettenet...
2020. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy egy rettenet, de nekem csak az segített. 38 éves vagyok és még mindig acnés, sport és tiszta étkezés, diéta mellett, rendszeresen hazsnálva jó krémeket az aknéra. kicsit javítottak csak rajtam. Hiába, ha hormon okozza, akkor csak a diane 35 segít. nekem normál bőröm van a ianetől, enélkül pedig csak egy jól kezelt aknés, szőrtüszőgyulladásos.
2020. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!