Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kötényhas visszaszorítására...

Kötényhas visszaszorítására műtét nélkül tudnátok tapasztalatból ajánlani bármit?

Figyelt kérdés

Még szeretnénk egy kisbabát idővel, addig szerintem semmi értelme leműteni.

Viszont az lehet évek mire újra vállalnánk egy gyereket és addig még fiatal vagyok hogy így nézzek ki és se strand se póló ne legyen.

Kenem BioOil-lel valamint ReForma növényi olajos krémmel.

De köldök felett is strias valamint alatta az egész tönkrement és lóg és még hasra is maradt hízás erősen.

Van bármi kezelés megoldás erre?



2020. júl. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Tudsz menni strandra magadereku bugyiban. Vannak hasleszoritos bugyik.


Vagy egyreszes furdoruha. Ala hasleszorito. Azzal semmi nem latszik a remego reszbol.

2020. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi

Alakformálós fürdőruhák is vannak

2020. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hat a fürdőruha így megoldható persze.

De azon kívül, nem lehet ezt kezelni valamennyire javítani?

A műtét után is úgy láttam hatalmas heg marad csípőcsonttol csípőcsonttig, persze ezt a műtétet végző intézmények a képen minimálisan mutogatják.

Szörnyű hogy ennyi nyoma marad...

2020. júl. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!