Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás?

Anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban az érdekel hogy mennyi idő? Fáj? Megmarad a helye? Heg képződik? Az orrom alatt van egy és nem igazán szeretem. Gondoltam rá hogy bőrgyógyászhoz megyek és tanácsot kérek de előtte több információt szeretnék gyűjteni. Egyáltalán mennyibe kerül egy ilyen?

2019. ápr. 20. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 5-10 perc volt az egész. Egyáltalán nem fájt (igaz nekem a hasamról vettek le egyet), nekem sajnos szétnyílt mert nem vigyáztam rá eléggé, de amúgy szépen begyógyult volna. De tetszik a heg, az igazat megvallva😂
2019. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tart sokáig, kb. 15 perc. Nem fáj, mert elérzéstelenítik azt a helyet, ahol metszenek. A szúrás persze picit kellemetlen, mint egy vérvétel. A helye szinte tuti biztos, hogy megmarad, egy fehér heg formájában, egyéntől függő, hogy mennyire. Nekem nagyon nagyon halvány már, mindig óvtam a napfénytől és betartottam az ápolási szabályokat. A mellem alatt van amúgy.
2019. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én az arcomrol szeretnék 3 mat de a magan azt mondta 60000 ft,,az sok,az sztk,meg soka varakozasi idö es azt tanacsolták inkabb ne ,mert ha szike,az csunya heg lesz ott..ötlet?olcson es megbizhatoan?
2019. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dávid válasza:
100%

Szia, akkor te is Dr. Lányi Ceciliánál voltál?


Ő elég drága, 60.000.-Ft volt nekem is, de tökéletes munkát csinált.


Semmi heg, nem látszik semmi, pedig én 3 hónapja voltam.


Amúgy nagyon megérte, bár 5x kellett mennem kontrollra, ami elég idegesítő, de semmi fájdalom, a műtét 15 perc, ahogy irták a többiek is.


0) kontroll vizsgálat és időpont

1) műtét lézerrel (15p)

2) 10 nap viszketés, ha nem nyúlkálsz a szemölcs helyéhez nem marad heg

3) kontroll vizsglat még 2 hónapig, összesen 5 alkalommal


Szerintem mindenképp RAGASZD LE éjszakára is, mert akkor nem gond, ha éjszaka forgolódáskor reggel megérinted, így tökéletes a hegesedés.


Amúgy én is az orrom alatt (pontosabban az orr mellett) vetettem le. Tudom ajánlani Lányi Cecilia doktornőt a Széll Kálmán téren.


Semmi heg, picit drága, picit sok a sorban állás, várakozás, de megéri.

2019. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol ilyen drága egy 10-20 perces eltávolítás? Nekem az arcomon van, nagyon zavar, nincs önbizalmam miatta. Szeretnék megszabadulni tőle, de 60.000 ezer forint mégiscsak nem sok kicsit?
2020. ápr. 11. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
nem a lányi ceciliánál,magán rendelöben,de 2 kerben..ám igen mindenhol ilyen drága sajnos..
2020. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!