Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta? Borotva? Gyantázá...

Intimgyanta? Borotva? Gyantázás után szebb bőr? Miért pattog ki a bőr?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a bőröm és a borotva nagyon tönkreteszi mindig benő a szőr, begyullad, vagy éppen látszanak a pici fekete pöttyök, még szőrősen is szebb lenne. Már voltam gyantázáson de mindig jött egy alkalom amikor hirtelen a borotvához nyúltam. Azt mondta a kozmetikusom hogy ha csak gyantázom szépen lassan egyre jobban ki fog kopni és szebb lesz a bőröm. Tapasztalatok? Ha elkezdem gyantáztatni és tényleg gyengébb lesz már tudom epillálni is és nem kell megvári hogy megnőjjön hosszúra. Tapasztalatok? Tippek hogy ne pattogjon ki?
2019. jan. 21. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyantazástól tényleg ritkàbb lessz. Bàr van hogy nekem akkor is picit kipattog meg benől a szőr.

Làtvanyosan ritkàbb lett nekem is màr pàr alkalom után.

Használsz borotvahabot borotvàlasnàl? Az is sokat számít.

Aztán a borotva tisztasága is. Én mindig lefújom eszközfertőtlenítővel.

Esetleg borotvàlas után kenhetsz rá nyugtató gélt is. Én azt is használok. Alveoláról rendeltem.

2019. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen már kb megvettem a legdrágább borotvát borotvahabot, be is kentem untána meg nem is. Minden próbáltam már és mégis...szerintem annyira érzékeny a bőröm hogy mindegy hogyan csinálom borotvával.
2019. jan. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!