Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS!! Mit tegyek a pattanások...

SOS!! Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van egy milliárd ilyen kérdés, de ez más.

Szóval ma reggelre minden előjel nélkül kijött egy pattanás az orromon, ami nem egészen egyszerű. Még nincs abban az állapotban, hogy megcsinálhassam, ez csak egy piros dudor. Általában 3-4 nap míg teljesen eltűnik, de most hétfőre nagyon el kellene múlnia.

Sajnos a kozmetikus is azt mondta: Csak akkor kezdhet valamit vele, ha már jól látható.

Ha van valakinek valami házi módszere, kérlek írja le!

Előre is köszönöm! Szép napot!



2020. aug. 15. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Teafa olajat tegyél rá nagyon hamar hat.
2020. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezzel kapcsolatban annyit szeretnék kérdezni, hogy hogy tegyem a pattanásra? És mit csinál pontosabban? Előhozza vagy elmulasztja?

2020. aug. 15. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szaritsd ki. Fogkrem is jo erre a celra.
2020. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17, lassan 18 éves lány vagyok és sajnos nagyon pattanásos vagyok, mindig is az voltam. Anyával gentamicin kenőccsel szoktuk néha bekenni a pattanásaimat, az szépen lehúzza a gyulladást és már másnap látható a változás. A pattanások pirossága megszűnik, majd lassan el is tűnik az egész. Ha úgy döntöd kipróbálod, de még nem használtál ezelőtt gentamicint akkor előtte nézd meg hogy nem vagy-e allergiás rá. Mi ezt úgy szoktuk hogy egy kis bőrfelületre kenük egy picit és mádnap megnézzük hogy kipersegett-e, esetleg kipirosodott-e vagy hagyott-e más szokatlan jelet.
2020. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!