Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-es Haar vital komplex...

Dm-es Haar vital komplex vitamint szedem már lassan egy hónapja. Ezek a mellékhatások lehetnek attól? Szerintetek hagyjam abba inkább?

Figyelt kérdés

1 hónapja vágattam le a majdnem derékig érő hajamat vállig érőre mert a sok festéstől borzalmas állapotban volt. mellé gondoltam elkezdem ezt a hajvitamint is, de azt vettem észre, hogy

- gyorsabban zsírosodik a hajam

- pattanásos lettem, de olyan pattanások jelentek meg az államon amik begyógyulni se akarnak

- felszedtem kb 2 kg-t


nem tudom, hogy ezek a vitamintól vannak-e de azt olvastam, hogy a B vitaminok okozhatnak étvágynövekedést pl.

gondolkozom, hogy abbahagyjam a szedését de félek, hogy akkor ez a kb egy másfél levél amit beszedtem most kárba vész mert nem csináltam végig a "kúrát"


2020. aug. 16. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet attól, sokan mondják, hogy pattanásosak lettek tőle.
2020. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja es állítolag van akinél az étvágyat is növeli, tehát hízlalhat.
2020. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!