Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 eves vagyok es talaltam...

16 eves vagyok es talaltam par osz vagy szoke hajszalat, barna hajam van viszont van benne sok vilagos hajtincsem is, szerintetek lehetseges, h a Nap szivta ki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy ősz vagy szőke. A kettő nem is hasonlít egymásra. Ha ősz szálat találtál, azt nem a nap szívta ki.


Ha szőkét, akkor lehet. De hormonális változásoktól is lehet.

2020. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Milyen hormonalis valtozas?

Szerintem osz, de edesanyam szerint a vorost szivta ki ennyire a Nap, nem szeretnek meg megoszulni

2020. aug. 23. 14:02
 3/13 A kérdező kommentje:
De az az erdekes,hogy valamelyik hajszalam teljesen barna es a vegebol 1cm feheres ezert gondoltam arra, hogy a Nap szivta ki
2020. aug. 23. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:

2 Nem vagyok orvos, de elég sok változás van a szervezetben, pláne tini korban.


Ha anyukád szerint nem ősz, akkor nem az. Szerintem ő jobban meg tudja ítélni. Az ősz hajszál teljesen más állagú, mint a sima. Fehér, sokkal vastagabb, sprődebb, erősebb mint egy rendes hajszál.

2020. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fodraszt is kerdeztem o nem latott, csak en ugy latom
2020. aug. 23. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
5 Na, mondom. Akkor kiszívta a nap.
2020. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mikor 13 voltam, észrevettem én is ilyet, fehéres-vörös(de inkább fehér)hajszál egy darabot találtam sötétbarna hajamba, én is aggódtam h ne már ennyi idősen pff brr jajjj. És ami a poén hogz tél derekán JANUÁRBAN volt ez. Vékony, fehér, mint egy horgászdamildarab, csak persze nyilván puhább,(nm olyan keménymint egy damil, mer élő szervezet, nme pedig műanyag barbihaj, tehát cska a színére értettem, mert szinte átlácó volt olyan fakó, de egy csipet vörös árnyalat is megfigyelhető volt rajta). Két hét múlva eltűnt mint a kámfor tehá valszeg egy kiszőkült szál lehetett, de nem értem aszt viszont, hogy TÉLEN H A FENÉBE!?!?!? Most 15 éves vagyok.
2020. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Genetika. A legjobb barátnőm 17 évesen már félig ősz volt, az édesanyja 35 évesen meg teljesen...lassan már ő is, 29 körül 2/3 nál tart.


Az én családom viszont későn őszül, anyum most 63 évesen találta az első fehér szálakat.

Irígykedek is, mert a barátnőm haját lehet mindenféle élénk színekre festeni, nekem meg sötét kávébarna szóval nem sok opció van...


30/n

2020. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nalunk a mamam 40-es eveinek kozepen kezdett el anyukam 30-as eveinek vegen, remelem azert meg en sem fogok 16 evesen
2020. aug. 23. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Apai ágról is örökölhetted.
2020. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!