Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A cellux alatt le lehet-e...

A cellux alatt le lehet-e barnulni?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert szeretnék olyat csinálni, hogy rajzolok valamit, kivágom, felragasztom a karomra vagy a hátamra valahogy, hogy legyen valami tetoválás féleség miután ültem vele egy kicsit kint a napon. (A leragasztott részen a minta fehér marad, máshol meg sötétebb lesz) Csak az a baj, hogy nem tudom mivel ragasszam.


Gondoltam arra hogy kivágom szigetelőszalagból vagy valami hasonlóból, de azt nehéz is szépen vágni, és csak egyszer is lehet rendesen felragasztani, mert gyengül.


De ha magát ha mintát kivágom pl valami vastagabb lapból, és celluxszal felragasztom, akkor jól barnulok-e? (Úgy értem, hogy a cellux alatt barnulok-e vagy sem) Az tökéletes lenne, mert a minta marad, csak a celuxot kell kicseréljem, és viszonylag pontosan lehetne másnap visszaragasztani is.



2020. aug. 26. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha bőrre ragasztható tetoválást keresnél és azt tennéd rá? A celluxban lévő ragasztó nem biztos, hogy jót tesz a bőrödnek. Pláne, ha napoztatod is.
2020. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi kötszer ragasztóval többre mész mint celluxxal és tartósabb is. Az alatt tuti nem barnulsz le.
2020. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Leukoplastra gondoltam vagy valami hasonlóra.
2020. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a cellux alatt nem barnulsz, de esetleg tegyél egy próbát egy nem látható helyen a testeden.

Viszont ha jól értem, akkor az általad rajzolt minta maradna a fehér, akkor talán felrakhatnád valamilyen kétoldalú ragasztóval is, mint pl a blu tack vagy valami, amit könnyen le tudsz szedni. (bár nem tudom ez bőrön ragad-e)

2020. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naptejjel szoktak még így "rajzolni".
2020. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!