Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a nők,akiknek nincs...

Azok a nők,akiknek nincs narancsbőre, szép feszes,izmos feneke van milyen életmódot élnek? (ételek,sport)

Figyelt kérdés

Gondolok itt,hogy miket esztek, mennyit isztok, milyen gyakran sportoltok.

Munka mellett hogyan tudjátok fenn tartani.


2020. aug. 27. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Azoknak jó a genetikája, semmi más nem biztosítja, hogy ilyen legyél.
2020. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Genetika kérdése is. Ismerek olyan nőt aki egészségesen táplálkozik, sok vizet iszik, rendszeresen sportol még is van egy kevés narancsbőre.

Ha hajlamos vagy a narancsborre akkor bármit csinálsz egy minimális mindig lesz, ettől függetlenül oda lehet figyelni a dolgokra hogy csökkenjen.

2020. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nők,lányok életmódja érdekelne, külső szemlélőként azért más szerintem,nem látunk bele,hogyan élnek ők.
2020. aug. 27. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden esetben genetika kérdése! Én régebben eléggé narancsbőrös voltam. Elkezdtem keményen edzeni. Napi egy óra edzőterem, fél óra saját testsúlyos edzés, heti 3 falmászás, napi 20-30 perc futás, heti 1-2 alkalom úszás. Mindezt suli mellett (meg ugye ott tesióra). Sokat, 2-2,5 liter vizet ittam, napi öt kisebb, egészséges, fehérjedús étkezés. Teljeskiörlésű és szénhidrátcsökkentett dolgokon éltem, a cukrot és a nasikat teljesen elhagytam. Ezt az életmódot azóta is tartom és már nincs narancsbőröm, feszes a combom és a fenekem. Szóval kemény munkával el lehet érni. Meg én mondjuk használtam bőrfeszesítő meg ilyan narancsbőr elleni krémeket is.
2020. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nagyrészt genetika a szép bőr. Életmóddal nyilván lehet javítani, de gyökeres változás nem várható.

Nekem is van gyerekkora óta sportoló, világ életében atléta alkatú barátnőm és pont olyan striás a csípője, mint az átlagos nőknek.

2020. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Max akkor megy le teljesen, teljesen természetes és anatómiai jelenségről van szó nőknél, max ha nagyon száraz vagy és mellé izmos, feszes, akkor nincs vagy annyira kevés, hogy nem észrevehető.
2020. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Heti 5x3 óra balett, heti 2-3 jóga, biciklizés. A balett este van, a jógát hétvégére vagy laza napokra teszem, a biciklivel meg közlekedek. Az ételeknél arra figyelek, hogy ne legyen zsíros, túl olajos, mert ezeket nem bírja a gyomrom. Nem eszek gyorskaját, nem iszok szénsavasat, nagyon ritkán eszek disznót és kenyeret, de sok csirkemellet és halat, zöldséget, gyümölcsöt. Illetve a tejtermékekkel kell vigyáznom laktózintolerancia miatt. De simán eszek sütit vagy csokit, szóval semmi diéta vagy ilyesmi. Szerintem is sok szerepe van ebben a genetikának, pl. a többi lány akikkel balettozok, köztük is van ugyanúgy narancsbőrös pedig vékony és ugyanannyit edz mint én.
2020. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A genetikának is van benne szerepe, de nem szabad erre fogni. Én világ életemben sokat sportoltam, heti 3 edzőtermi edzés, plusz a kajára is figyelek, kevés cukor- és szénhidrátbevitel, nagy hangsúly a fehérjén, zöldségeken, gyümölcsökön. Amikor ezt tartom, szép feszes a bőröm, amint elhagyom az edzést, egyre jobban látom a fenekem a narancsbőrt. Tehát nagy szerepe van a mozgásnak és az étrendnek benne. Nővérem sosem sportolt és már 20 évesen is csupa narancsbőr volt. Ha sportolna, neki sem lenne, max egy kicsi.
2020. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!