Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen olyanok a combjaim...

15 évesen olyanok a combjaim mintha narancsbőröm lenne! Picit husisak is. Mit tehetnék hogy szép feszes legyen?

Figyelt kérdés

Futok és pilatesezek,de úgy érzem nem kivülről,hanem belülről leszek izmos,vagy nem is tudom. A combomon semmi sem látszik,olyan mintha nem sportolnék semmit. A pilates tanár is azt mondja : 'Belülről építkezünk a pilatessel'.

Szóval a husit szeretném eltüntetni a combomról. Ha fogyok akkor a derekamból,de sose a combomból :S



2013. aug. 11. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem ,a pilates tanárt kérdezed meg ?
2013. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A futás értelmetlen, a pilates pedig mély izomzatot erősítő gyógytorna.


A zsírod pedig a táplálkozásod kérdése, nem kell kenyeret, gabonákat, cukrozott ételt, tejet enni, és jobb lesz.

2013. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hús az az izom.

Az izom adja test formáját.

A narancsbőrt a háj okozza.

Szóval ne a húsit akard eltüntetni, hanem a zsírt.


De hogy építő jellegű legyen a hozzászólásom:

Étrendre nagyon figyelj oda, az adja a siker 2/3-át, az 1/3-ot pedig a sport.

Mindkettőre szükség van a sikerhez.

Guggolás, kitörés, lábujjhegyre állás, ezek formálják a lábat.

2013. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy a pilates tanár azt mondja a pilatessel belülről építkezünk,és amugy is kell nekem mert ilyen hátfájós vagyok.

Nem eszek sok zsírok ételt néha a mamámnál eszek rántott húst rizzsel,de hétköznap főzelékeket,leveseket eszek,csak néha csúszik be valami pizza féle de nem attól vagyok husis. 2 éve 73 kg voltam,és lefogytam most kb 61 vagyok,és 175 cm. A combom viszont csak kicsit lett kisebb :S

majd akkor gugolok meg ilyenek,a futás egyáltalán nem értelmetlen mert akár egy alkalom után feszesebbnek érzem magam,és ha mindennap futnék már bomba testem lenne de olyan béna vagyok hogy nincs időm,és gyakran kedvem se futni minden nap..

2013. aug. 12. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Te is mondod, hogy bomba alakod lesz a futástól, nem kell más hozzá csak kitartás!! Én is megtudtam csinálni, pedig annyira utáltam nyár elején futni és most hol vagyok 6km-ert futok naponta, persze a saját tempómban. Nem kell azonnal a fél világot körbe futnod, fuss először 500m-ert az se baj ha megállsz közben. Kitartást!
2013. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást! :) igazából csak futógépen nem szeretek futni..kint a szabadban szeretnék de olyan hülye úton lakunk :S kb 400m mire leérek a meredek köves utunkon..és ezt nagyon utálom utána vissza felé mert jobban elfáradok mint magában a futásban..:/
2013. aug. 21. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:

A meredek köves úton le-föl haladni értelmesebb edzésnek tűnik mint a kocogás.


Ne edzésre építs ha narancsbőrös a tested, hanem szigorúan kerüld a nedvesítő, hűtő ételeket. Ezek nagyon rossz hatásúak.

A tej és a búza annyira gáz, hogy ha a búzát rizsre cseréled, már jobb lesz.. lásd a kínaiakat.

A sok gyümölcsöt is kerüld (jé, hiszen ez általános fogyós tipp már megint, biztos véletlen) és csípős fűszereket használj hús, zöldségételekhez.

Hideg italokat is lehetne kerülni de.. szerintem a tej/búza elhagyás már elég. Ha nem, akkor szigorítani kell, érdekes módon a paleo táplálkozás irányába.

2013. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!