Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép, egészséges...

Hogyan legyen szép, egészséges bőröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos van pár narancsbor a combomon meg vannak striák rajtam. Ti mit ajánlatok mit kene tennem,hogy ne legyen ilyen a borom ? Mivel kenjem? Esetleg valakinek van valami bevált terméke? Előre is koszi

2017. júl. 21. 11:29
 1/2 anonim válasza:
Borgyogyazshoz menny el o biztosan tud mondani a te kulon borodre valamit!!
2017. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Tudom, hogy ez nem a reklám helye és eszemben sincs senkit rábeszélni semmire, de megosztom a tapasztalataimat, hátha segít. :)

Vékony vagyok (már), de a narancsbőrtől nem tudtam sehogy se megszabadulni, pedig elhiheted, csináltam a diétát meg a sportot úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva. A kilók lementek, oké, de a narancsbőr maradt. Láttam reklámot, amiben a Forever Beauty narancsbőr elleni gépet mutatták, utánanéztem, elég biztató volt. Tudom, hogy nem olcsó, de én spóroltam, anyukámék is beszálltak szülinapomkor egy kis pénzzel, szóval nem lehetetlen megvenni.

Tavaly november óta használom és IMÁDOM! :) Hihetetlen érzés, hogy végre úgy tudok kimenni a strandra, hogy nem takargatom a fenekem a narancsbőr miatt!!! Szóval teljes mértékben megéri, de persze egy tipp, biztos vannak más módszerek is, de nekem ez vált be. ;)


22/N

2017. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!