Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Nagyon gáz a...

Szerintetek? Nagyon gáz a helyzet, szeretnék segítséget kérni

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos,próbálok rövid lenni,de nem lesz az sajna :(.


Váll felett erő kékes fekete hajam volt. Gondoltam egyet, és 3 hete világosítottam rajta egyet (syoss szőkítő). Tök jól működött a dolog,ment rá egy gesztenyebarna. Majd rá egy hétre újra világosítás,narancs lettem (nem roncsolódott durva mértékben). Rá pár napra elmentem fodrászhoz,aki festett egy szép szőkés-szerű árnyalatot. Igen ám,de első mosás után fullba ledobta a színt…ez normális....? :( Nem bírtam így ki,ezért ráfestettem (indola) világosító festékkel 2* -egymás utáni napokon. Visszajött a vörös...


Mit tegyek,hogy minél kíméletesebb módon eltűnjenek a vörös pigmentek?


Hamvasito kék sampon megvolt,illetve indola colorbaster pigmentalt kék pakolás,de semmi eredmény. A hajam viszont teljesen tönkre ment, nyúlós, stb (ezt sejtettem hogy nem úszom meg, vállaltam,de akkor legalább lenne szép színe.....)


Köszönöm előre is ha valaki azon túl, hogy elküld fodrászhoz, érdemleges segítséget próbál nyújtani. :)



2020. aug. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajat festeni leggyakrabban havonta szabadna, különben tönkremegy a haj.

Te folyamatosan festegetted, most csak egy lehetöséged van,megvárni, amíg a tönkrement rész lenö - vagy amennyire lehet, rövidre vágni, akkor hamarébb lesz normális.


Most a szinével nem tudsz semmit kezdeni, minél jobban gyötröd, annál rosszabb lesz.


(Meg egy JÓ fodrász - akinél jártál, az nem volt az - sokat segítene a jövöben!)

2020. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom azt kérted ne küldjünk fodrászhoz, de ezen szerintem már csak a színkorrekció segít, amit fodrász csinál. Felesleges otthon kísérletezni nehogy tovább sérüljön a hajad.
2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó reményként egy keveréket (Schauma silver reflex hamvasító sampon & Indola colorblaster lark) készítettem. 10-15 percig törölközőszáraz hajon hagytam. Az eredményt linkelem, mert annyira megkönnyebbültem, hogy csak na :D [link]

Remélem ezekkel a termékekkel tartható lesz ez az állapot.

Hátha valaki hasonló cipőben jár, és segíthet neki is...

2020. aug. 30. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Le kell tolni nullásra.
2020. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, anyukádét, hajrá:) Sok sikert hozzá <3
2020. szept. 2. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!