Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok mitesszerem van,...

Nagyon sok mitesszerem van, valaki valami megoldast tudna esetleg?

Figyelt kérdés
Rengeteg mitesszerem van az orromon es a homlokomon, ha valaki valami házi praktikát vagy valami terméket tudna ajánlani akkor azt nagyon megköszönném!!!

2020. szept. 13. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt rendeld meg és ezt használd!

[link]


Hatásos lesz!

Plusz arctonik.

Na, hogyan is köszönöd meg? 😁😉

F

2020. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Leginkább valamilyen bha hamlasztó.

Első körben kozmetikus, aki megállapítja a bőrtípusod és annak megfelelő kencék.

2020. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első el kell, hogy keserítselek mert nekem is ugyanaz a problémám mint a kérdezőnek és ugyanezt a krémet használtam. Semmit nem ér.

Szerintem is kozmetikus a megoldás.

2020. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem a Revolution-tól hámlasztót, pórusösszehúzó szérumot, meg radírt. Kb 13 ezer Ft értékben.

Én se hiszem el,hogy 32 évesen megérem,hogy rendbe jöjjön a bőröm.

1 hónapja használom és egész szép lett. Kinyomkodás után a miteszerek többsége még nem jött vissza.

2020. szept. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pórustisztító tapaszt és valamilyen hámlasztót ajánlanék. Bár igaz, hogy a tapasz nem szedi ki az összeset, de nagyrészét eltávolítja. A hámlasztó meg folyamatos használat mellett fog segíteni.
2020. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elolvasni és megfogadni a tanácsaikat. Nekem egy hét alatt az összetevőkre, rutinra figyelve a leírásuk alapján elkezdtek zsugorodni, tisztulni a mitesszereim.

[link]

2020. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszta szesz, majd kinyomás, csokorban jönnek kifelé, érzem, ahogy ropog némelyik. Csak kinövöm egyszer.
2020. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!