Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás vagy borotválás?

Gyantázás vagy borotválás?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok 18 év alatt intim területre?

Borotvát szoktam használni de sajnos kipattog tőle a bőröm,főleg mikor nől vissza meg kicsit kisebesedik tőle a bőröm ha kicsit is rosszul borotválom magam.


2020. szept. 16. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha elmész kozmetikushoz és legyantáztatod. Magadnak tapasztalat nélkül ne próbálkozz vele! Kozmetikusnál is kellemetlen lesz az első alkalom, de az eredmény kárpótol: hetekig selymes, sima bőr, viszketés nélkül, kevesebb benőtt szőrszállal.
2020. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg egyszer teljesen meg akarsz az ilyen dolgoktól szabadulni, akkor ott a lézeres szőrtelenítés lehetősége, ez helytől függően 30-60.000 között mozog és többet nem kell a szőrrel foglalkoznod, viszont jól gondold meg mert visszacsinálni nem lehet.
2020. szept. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló kommentjét annyival egészíteném ki, hogy a lézer ALKALMANKÉNT kerül annyiba, amennyit írt, és átlagosan 8 alkalomra van szükség belőle.
2020. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeket szemelyesen kell kitapasztalnia az embernek. Mashogy mukodunk. Gyantazni eleinte mindenkeppen kozmetikushoz menj. Magadnak nagyon nehez teljesen leszedni. Felul meg oke, de beljebb...nekem a kozmetikus azt mondta, hogy ok is egymasnak csinaljak ott.

Az en tapasztalatom:

Kb 8 evig kozmetikusnal gyantaztattam az intim teruletemet. Elonye, hogy utana nagyon sima es garantaltan szormentes mindenhol.

1 honapig nem kell foglalkoznod vele.

Nem egyszerre nonek vissza a szorszalak, ezert sokkal ritkasabb a szor.

Elony meg, hogy csak fekudnod kell es mas megcsinalja helyetted.

Hatranya, hogy viszonylag draga (foleg Pesten).

Szemelyfuggo mennyire fajdalmas.

(Nekem benott szorom is tobb van, mint borotvaval - igazabol ott nincs is).

Szemelyfuggo mennyire vagy szegyellos (de idovel jobban hozzaszokik az ember). Korulmenyesebb: nem csak gondolsz egyet es bemesz a furdobe es leborotvalod, hanem el kell menned (esetleg idopontot kell kerned), alkalmazkodnod kell idoben a kozmetikushoz, a tobbi vendeghez, varnod kell.

Nem gyantaztathatsz, amikor akarsz, hisz varnod kell par hetet, hogy megfelelo hosszu legyen.

2020. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a gyantázás a legjobb megoldás.

Havi 1 alkalom a kozmetikusnál nem vészes se időben, se pénzben.


A lézer drága és közel sem végleges. Pár hónap, max 1-2 év múlva ismét nőni fog a szőr.


Havi 3000 ft a teljes intim gyanta, az évente 36000 ft. Ez kb 1 lézeres kezelés ára és tényleg kell belőle legalább 6 alkalom.

6 évnyi gyantázás ára a teljes kezelés, ám közel sem tart a hatása 6 évig.


A legolcsóbb természetesen a borotva. Évente max 10000 ft a márkás csere penge, de ugye akinek érzékeny a bőre, szenved tőle.

2020. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
A "végleges" szőrtelenítés sem végleges...kicsit nézz utána
2020. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!