Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha nem jó kategória.

Nemrég vettem hideggyantát. Olyat, amit kézzel kell felmelegíteni.. Hiába melegítem, hiába hagyom rajt sok ideig azon a részen, ahol gyantáztatni akarok.. Nem szed ki semmit, akkor sem, ha erősen rántom meg..ott marad az egész gyantás ragacs, és alig tudom azt leszedni is..

Mit csinálhatok rosszul? Elég kezdő vagyok még ilyen téren.. Eddig csak borotváltam, ezért bocsánatot kérek ezért a hülye kérdésért.



2020. szept. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég hosszú a szőröd hozzá?
2020. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem elég hosszú.
2020. szept. 17. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a bajuszomon próbáltam hideggyantát, nekem csak a vékony szálakat szedte ki, a vastagok maradtak Szerintem nem az én erős szőrömhöz való, lehet, hogy nálad is ez a probléma Esetleg vékonyan be lehet hintőporozni a területet, akkor odaragadni nem fog a gyanta, de lehet, hogy akkor sem szed ki semmit
2020. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy jo tipp melegítsd fel hajszáritóval. Nekem az volt a baj hogy "nem tapadt oda" kézzel nem tudtam eléggé felmelegíteni. De a hajszárító csodákra képes.
2020. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!