Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik mostanában...

Miért hullik mostanában nagyon a hajam? MIlyen vény nélküli gyógyszer lenne rá jó?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam, főleg amikor hajat mosok. Nem csak fésülködés után, hanem mikor megszárad a hajam végig huzom és szinte tincsenként jönnek ki. nem szedek semmi féle gyógyszert. Nem festem a hajam. nem is zsíros. használok Shauma sampont és hajbalzsamot. mi lehet a baj?
2010. aug. 6. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
rossz fog, vashiány, vitaminhiány, stressz, menstruáció kimaradása, szülés utáni állapot... bármi. Menj el háziorvoshoz, fogorvoshoz, bőrgyógyászhoz, vérvételre. Ki kell vizsgáltatni, hogy mitől van...
2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van egy rossz fogam több mint 6 éve már, de eddig sosem hulott a hajam.
2010. aug. 9. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Varga hajcseppek? ha jól tudom bioboltban lehet kapni, csak kicsit drága olyan 3500 ft körül van :S de sokáig jó és nekem használt:)
2010. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:
2010. aug. 9. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyenez a problémám van. azt hallottam, hogy a csalán jó rá. egy hete vettem csalánsampont (800 Ft) meg szárított csalánleveleket, amiből teát főzök, és azzal öblögetem a hajam. remélem eredményes lesz...
2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik/hullot. Én vettem rá bánfi sampont, balzsamot és hajszeszt és bevált. A haj is gyorsabban nő szerintem tőle. Egyedül a szagával van gondom... :D
2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, én elmentem a háziorvosomhoz, 4 vizsgálatra szoktak ilyenkor küldeni. Tényleg jó lenne neked is, mert ha ilyen szinten hullik, az a legjobb, ha megtudod, mitől van, és akkor az okot gyógyítják. Nekem hormonális eredetű, pedig még csak 18 vagyok. Forcapil kapszulát szedek, naponta 2-t, meg külsőleg kaptam egy hajszeszt.
2010. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én enm tudok oylat, ami hatásos lenne. De viszont figyelmeztetni szeretnélek, hogy mit ne vegyél rá. Nővérem vett 4-5 hónapja ilyen Biovanne szépségvitamint. Egészen augusztusig szedte, és nem használt semmit. Elvileg haj, bőr és körömerősítő... Ahhoz képest az árát megkérték... 3500Ft volt a patikában.
2010. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatra küldenek el ilyenkor?
2010. aug. 10. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!