Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festem a hajam kb 3-4 éve de...

Festem a hajam kb 3-4 éve de időközönként lenövesztettem! Most viszont fél éve rettenetesen hullik a hajam pedig már 4 hónapja nem festettem be, direkt nyári szünetbe pihentettem! Van rá v. mi gyógyszer ami segít? Vagy v. mi?

Figyelt kérdés
Eredeti hajam szőkés-barna és feketére szoktam festeni...már ott tartok hogy alvás közbe is barátom szájába landol annyira hullik:( HAir Clinic gyógyszerről olvastam. VAlami vélemény?
2009. aug. 12. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a Hair Clinicet nem használtam,de nekem is hullott a hajam,nekem is fekete volt.Alig volt már a végén hajam,és ekkor vettem mega :Natur Sörélesztő étrendkiegészítő tablettát.Ez hatott.Persze én abbahagytam a festést,és már le is nőtt,hála istennek,de ez a tabletta nagyon jó,max:1200Ft,150 db,,azt írja hogy 3X5öt kell bevenni egy nap,de én csak 3at vettem be,és így is hatott.És nem is híztam tőle.azt hallottam,hogy a Revalidtól lehet,de én azt is próbáltam,és nem híztam tőle,de az nem is nagyon hatott.de lehet,hogy neked meg az hatna,szóval tapasztald ki.:DRemélem segítettem:DD
2009. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor gondolom vény nélkül kapható. Kipróbálom!
2009. aug. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!