Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ferfiaknak milyen korrektort...

Ferfiaknak milyen korrektort vagy mit ajánlotok pattanás elfedésre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Essence- Coverstick


Elso valaszolonak pedig uzenem, hogy sokkal igenyesebbnel tunik valaki, ha foglalkozik magaval, eljar borgyogyaszhoz, keni magat kremmel, ha vilagit az arcán a piros,sebes,gyulladt pattanas akkor lekorrektorozza:)


Es nem csak hagyja magat, hogy mindenki lassa, hogy nem bir foglalkozni a testenek azon reszevel, amit az emberek tobbsege elsonek megjegyez es velemenyt alkot:)


Illetve a korrektor termeszetes hatast kelt, ezert ha ugyesen csinalod fel sem tunik, hogy barmi is lenne rajtad:)

2020. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan azt amit nőknek. Catrice camouflage tégelyes korrektor, drogériás viszonylatban az egyik legjobb.
2020. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
a pattanás okát kéne kezelned, nem elfedni. változtass a táplálkozásodon, zöldség, gyümölcs, hús, teljes kiőrlésű pékáru (kevés), barnarizs, natúr tejtermék (kevés), no cukor, zsírszegény dolgok. Ezután a la roche posay toleriane termékcsaládból az arclemosót, tonikot és sima hidratálót hazsnáld. Van ugyan az effaclar termékcsaládja pattanásos bőrre, az is jó, de csak kevésszer, alkalmanként hazsnálva, mert túl erősek. A cél az hogy a bőr önmagát gyógyítsa meg, a toleriane termékcsalád védi a bőrgátat, meghagyja a bőr phját, baktériumfóláját, kíméletesen tisztít, tonizál és hidratál anélkül hogy kiszárítana, mert ha száraz a bőr felső rétege hiába zsíros alul, a mikrorepedéseken keresztül fertőződik. A tolerianban gyulladáscsökkentő cucc is van. Ha ezt használod, pár hét után a bőröd nagyon szép lesz. Radírozni, hámlasztani nem jó a patttanásos bőrt is, szintén a bőrgát védelme miatt. Azért alkalmanként lehet, pl. a hegekre jó az effaclar dou krém, de max heti egyszer hazsnáld és az elején főleg. Nekem a la roche posay teljesen megváltoztatta az arcbőröm, olyan mintha normál bőröm lenne, a pórusokban nincs semmi amit kinyomhatnék, pedig előtte nagyon miteszeres volt az egész arcom.
2020. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt az arclemosot, tonikot es hidratalat milyen rendszeresseggel kell hasznalni?


Leirnal egy napi arcapolasi rutint kerlek?

2020. szept. 23. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

[link]

[link]

[link]

Az első az arctisztító krém, bevizezed az arcod, felhabosítod vizes kézben, rá az arcodra, leöblíted. Kizárólag tiszta papírtörlővel felitatod az arcodról a vizet (nem dörzsölöd és nem törcsivel). Utának jön a tonizálás, de mivel te nem hazsnálsz make upot,nem kell micellás víz, ahogy gyakran én sem használok, termálvízsprayvel kell befújni az arcod, kicsit beleütögeted a bőrbe. Aztán jön az arckrém, azt kened és finoman ütögeted picit bele, így a vérkeringés fokozódik az arcban, több vitamint vesz fel. Azt elfejetettem mondani, hogy én az egészséges táplálkozás mellett, ami kis adagot is jelent (tehát sosincs teligyomor érzet), sok vitamint is eszek és kurkumin kivonatot is szedek (vigyázz, a kivonat kell, nem a kurkumin porrá őrülve). Minden étkezés gyulladást okoz a szervezetben ezért kell keveset enni és nem is egésznap, ha a gyomor rendben, akkor a bőr is szép. Kell a vitamin és a probiotikum is, a kurkumin is gyulladáscsökkentő. A biovanne nekem valamiért pattanást okoz akármikor elkezdem szedni, de a többi vitaminnal még nem volt bajom. Napi több kapszulát szedek, egy szemvitamin kombót, egy hajvitaminkombót: hairklinik, sima multivtamint activalt, porcerősítőt és csonterősítőt a bérestől és ami fontos az interherbtől a kollagén-hyaluron kapszulát. Na ez utóbbi nagyon jó. Ezek melett még ami jön vitamin, pl. magne b6, d-vitamin csepp stb, váltogatom, így nagyon magas a vitaminszintem, szerintem ez is segített. És nagyon fontos, hogy a kezed legyen mindig tiszta, ne fogdosd az arcod napközben, a párnád amin alszol kizárlóga pamut és hetente cseréld. Most a hajad is gyakran, mert belekened a koszt róla a párnádba és arról meg megy az arcodra. Ja és mozogj, a vérkeringés juttatja a vitamint a testbe és méregtelenít. A testedre is sima la roche posay tusfürdőt és testápolót hazsnálj és pamut ruhát. Nagyon fontos, csomó pasi visszateszi az egyszer-kétszer hazsnált farmert, pulcsit a szekrénybe. Ne tedd, előbb utóbb büdös lesz csak nem érzed, a bacik vígan táplálkoznak benned. Ja és minden alkalommal tiszta pamuttörcsit hazsnálj fürdéskor, ne használj egyet egy hétig. Pizsamát is két alkalom után cseréld. ne használj öblítőt, csak sensitiv bőrre való mosószert. Legyen sok ruhád és mossál mindennap.

2020. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
ja az arcápolási rutint mindennap meg kell csinálni reggel és este.
2020. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
azt még elfelejtettem mondani, hogy az egészséges táplálkozás, vitamin és tisztaság a döntő. A kozmetikum csak arra jó, hogy a napi szennyeződést lemosd vele és hidratálj, de nem ez gyógyít meg, anniban fontos még hogy ne ártson, szárítson. ! hétnél hamarabb ne várj eredményt és elég -egykét dohányfüstös, gyomorbántó piálásos éjszaka vagy pár kolbászos bezabálás és máris nem lesz a bőröd nagyon szép, de a semminél biztosan jobb állapotban lesz, ha nagyrészt betartod amit írtam. Az emésztőrendszer állapota és a megfelelő tápanyagszint a legfontosabb. De ne kezdj el most itt zöldturmixolni, vegán kosztra állni. Én hagyományos kaját eszek, csak kicsit reformosítom. Van sima E-szám mentes virsli a sparba nagy hústartalommal, plusz zöldség, kenyér helyett gluténmentes abonett, natúr jughurt banánnal összetörve, néha teljes kiőrlésű kenyér egy szelet, sült padlizsánnal (beolajozni, fokhagymát reszelni rá és be a sütőbe), zabkása, teljes kiőrlésű tészta bolognai szósszal (hús, pariszósz, oregánó), sült hús, barnarizs, zöldség, saláta lazaccal és méz-mustár összekeverve. Gyerektányárból eszek, tehát kb kompótostálkányit, de én 160 cm -es nő vagyok, neked több kell. Amúgy nézd meg az összetevőket, bármit is veszel mustár meg mustár között is van különbség. Minél kevesett e szám legyen benne, még akkor is ha van benne cukor. a magvakat és szíros dolgokat csak keveset egyél.
2020. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
! helyett 4-et akartam írni, 4 hétnél hamarabb nincs eredmény.
2020. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ne nyommodj semmit, kifakad magától és a maradék genny felszívódik. Ha kinyomod, heges lesz és szétkened a gyulladást az arc mélyebb rétegeiben. Ha betartod amit írtam, a bőr kitisztul magától, egy hónap alatt amúgyis lecserélődik a bőr.
2020. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-e jól kezdte, csak annyival egészíteném ki, hogy hagyd el az étolajokat, és lehetőleg zsírral készült kajákat egyél.
2020. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!