Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta, borotva, krém? Ekcémás...

Gyanta, borotva, krém? Ekcémások! Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Kb 13 éves korom óta ekcémával küzdök. Ez pár éve annyira dúrva lett, hogy borotválkozni sem tudok mert napokig tiszta kiütés leszek és kegyetlenül viszketek. Krémmel is próbálkoztam, de borostás maradtam, illetve kb másnap megint szőrös lettem és ugyan úgy ekcémás. A gyantát is próbáltam, de az meg nem tépte ki minden szőr szálam, noha egy területet kb 3x le gyantáztam, hogy biztosra menjek, de így sem.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy nektek mi vált be szőrtelenítés szempontjából? Mit ajánlotok ami pénztárca barát is, és tartós simaságot kölcsönöz lábaimnak?

Előre is köszi a válaszokat.



2020. okt. 2. 22:00
 1/1 anonim válasza:
100%

Ferfi borotvat hasznalok lany letemre...valami 7ezer ft os gilette. Minden mas borotvatol kipattogok a noi borotvaktol meg a dragaktol is. Ugyan ezzel a problemaval kuzdottem mint te ja es meg egy erdekes tipp ami nekem bevalt de masnak lehet nem fog:

Borotvahab se volt jo a legjobban a sampononomon csuszik a borotva es jobb mint a tusfurdo meg a borotvahab

2020. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!