Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan srácok, akik...

Vannak olyan srácok, akik azért nem borotválják vagy nyírják a fanszőrük meg a zacsijuk, mert nekik szőrösen tetszik magukon?

Figyelt kérdés

Én egy ideig borotváltam, aztán már inkább csak trimmeltem, végül már vagy két éve nem nyúlok a szőrhöz. Úgy érzem sokkal 'bikásabban' nézek ki így. Nekem jobban tetszik így. :D


Ti hány évesek vagytok? Szőrösen hagyjátok a hónaljatokat is?

Köszi a válaszokat. 24F



2020. szept. 18. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

A korosztályodban biztos ritka aki meghagyja, az érettebb férfiak nagyrésze viszont természetesen hordja mert bzisnak tartják a szőrtelen férfiakat.


Borotvált hónaljú pasival pedig soha életemben nem találkoztam, nem is kéne olyan mert az tényleg durva.

2020. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
sose nyírtam sehol
2020. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%
Semmi köze ennek semmiféle tetszik/nem tetszik dologhoz. Egyszerűen nem foglalkozom vele, kit érdekel hogy néz ki. Az állatokat érdekli, hogy hol szőrösek, és hol nem? Az embereket se kéne hogy érdekelje. Ez valami elbarmolt civilizációs őrület.
2020. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekként elég korán szőrösödtem és nagyon tetszett,majd volt egy borotválós időszakom,de most ismét bozontos.
2020. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%

Régebben nem nyírtam, de aztán rájöttem, hogy trimmelve sokkal komfortosabb érzés, mivel szűk boxereket hordok.

Hónaljamat mindig is borotváltam, de annak leginkább az az oka, hogy szőrösen eléggé be tud büdösödni, azt meg szeretném elkerülni.

2020. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, nekem is jobban tetszik a trimmelt /természetes szőr. A csupasz kuki engem kisfiúkra emlékeztet..
2020. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én le szoktam vágni, de utánna ha meg nő teljésen, addig hagyom úgy ameddig meg nem unom
2020. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!