Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hámlasztót ajánlotok?

Újj Dávid kérdése:

Milyen hámlasztót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tiniként nagyon pattanásos voltam, mert igénytelenül étkeztem, és ennek most meg is látszik a végeredménye. A pattanásokból hegek lettek és nagyon meglátszanak. Hámlasztóra gondoltam, csak nem tudom melyik érné meg.

Könnyen zsírosodik a bőröm, ha esetleg ez számít.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mikrodermabrázió és Charlotte Meentzen 10%os hámlasztója bejött.
2020. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem használtam még ilyet, viszont hallottam már arról, hogy szépségszalonba is van ilyen kezelés. Viszont nagyon drága, és igazából nem csináltam csodát. Azt végképp nem tudom, Magyarországon van-e, aki ilyet csinál.
2020. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon látszik, akkor először kozmetológushoz/kozmetikushoz menj,aki eldönti hogy dermaroller, vagy kémiai hámlasztás legyen. Az őszi,téli időszak tökéletes is lesz erre. Néhány kezelés után, ha már nem érzékeny a bőröd, tudsz választani AHA vagy AHA+BHA hámlasztót. A hegekre az AHA kell nagyobb mennyiségben.

Azt rendelheted pl a Skinsmart oldaláról, ott vannak különböző árkategóriák és le is van írva minden tudnivaló ami fontos a hámlasztáshoz.

Drogériában is lehet kapni hámlasztókat, de fontos hogy legyen rajtuk % érték, és csekkold le az összetevőit a krémmánián. Amiben túl sok a piros színnel jelzett összetevő azt inkább ne vedd.

2020. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!
2020. okt. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!