Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lancome La vie est belle...

Lancome La vie est belle parfüm milyen? Meg merjem venni úgy, hogy nem szagoltam meg?

Figyelt kérdés
Évek óta ódákat zengenek róla, elovasva nekem tetszenek az ilyen édes illatok. De sosem tudtam megszagolni.
2020. okt. 14. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10 Igen, olyan "szintetikus" édes. Leginkább cukorkás nekem, de igazából az sem. Olyan fura. Olyan műanyag édes.
2020. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#10 És mit tudnál ajánlani helyette? Bemegyek a Müllerbe hétfőn és megszagolok többet.
2020. okt. 15. 21:37
 13/23 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek a kedvenceim. Édes, egyszerű, fiatalos illatok, sokak szerint egy kategória a La Vie Est Belle-kel, de szerintem teljesen mások, sokkal gyümölcsösebb, "igazibb" illatuk van.

2020. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha annyira gyülöcsös, és édes kellene, akkor én még ezt is el tudnám képzelni:


[link]


Nem jön szembe minden második nőn, gyümis, és édes, de nem az a tipikus zavaró mindent bele koholmány. Ja, és abszolút fiatalos.

2020. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Halljátok, ma bementem, jó hogy nem rendeltem vaktában. Rajtam bár nagyon tartós, reggel fújtam magra, most is érzem, de rajtam ez büdös. A legtartósabb parfümöm lenne, de mint egy olcsó kölni. Abszolút nem édes. Lehet rajtam reagál ilyen rosszul, valami gyümölcsös, édes ízt vártam, erre egy büdös kölniszag. Most már enyhén jázmint érzek benne, szelídült. Most már eszbe jutott, hogy sokszor éreztem már ezt a szagot és utáltam... Jó, hogy nem vettem meg! Komolyan, ez valami borzalom és ismerem ezt már korábbról. Ingyen oké lenne, na de pénzért. Viszont, ilyen tartós parfümöm sosem volt.


Ellenben a rózsás verzió az nagyon tetszik, csak negyede annyira nem tartós.

2020. okt. 19. 21:59
 16/23 A kérdező kommentje:
Többet nem próbáltam, de körülnézek. Ezerhála nektek, hogy nem vettem meg ezt!
2020. okt. 19. 22:00
 17/23 anonim ***** válasza:
Rajtam is büdös volt nyugodj meg :D Viszont ha találsz valami jót azt megoszthatnád velünk :)
2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Talán majd legközelebb :)


Ez nem édes, ez bűz. Mint apám ruszki kölnije. Ilyen öreges, nénis, olcsó illata van. Áldom az eget, hogy kiírtam ezt a kérdést! Akkora csalódás volt...

2020. okt. 19. 22:32
 19/23 anonim ***** válasza:
Látom krémmánián is kipanaszkodtad magad :D
2020. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hadd tudja meg más is! Fhu de nagy csalódás volt.
2020. okt. 19. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!