Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elso hajfestes! Segitseget...

Elso hajfestes! Segitseget tudnatok adni?

Figyelt kérdés

Nos vettem 2 doboz hajfesteket a kozephosszu hajamra. Korulbelul kozepbarna a sajat hajszinem, padlizsan szinu hajfesteket vettem. A sajat hajam vege kicsit vilagosabb, mert nyaron a nap kiszivta, es jobban latszik a vegen, hogy "szokesebb". A festest a hugomra biznam, na mar most olvastam olyat, hogy eloszor ajanlatos a veget befesteni mindenhol, X centit kihagyva a tovenel, majd ha "retegenkent" befestette a hajam veget, akkor mehet a tovere is, igy lesz egyenletes a szine.

Logikusan az en esetemben, hogy a hajam vege napszivta, ez szerintem esszeru lenne.

Szerintetek? Vagy mit gondoltok, hogyan vagjunk bele?


2020. okt. 23. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrásszal.
2020. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fodrasszal "csak" annyi a gond, hogy kb. 10 eve be lett festve padlizsan szinure...es pont fodrasznak sikerult teljesen foltosra...

Tovabbi rossz tapasztalataim: leegette a hajam, a lepcsozetesbol inkabb ritkitottat csinalt. Evek ota nem jarok fodraszhoz es nem is szeretnek ezen valtoztatni.

Ahol en lakok, ott fodrasz sincs sok, aki van, o nagyjabol 10 ezer feletti osszegert festene a hajam.

2020. okt. 28. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor menj másik fodrászhoz. Mert akinél te voltál, azt leírás alapján mindennek lehet nevezni, csak fodrásznak nem...

Egyik barátnőm pl. havi szinten 2-2 órát utazik a fodrásza miatt.


Ez a fürdőszobás kutyulgatás, kenegetés sosem vezet jóra.

2020. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!