Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért 18 éves koromba lettek...

Miért 18 éves koromba lettek aknés?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, kaptam gyógyszert de azt akkor se értem miért most lett ilyen az arcom. Eddig is voltak miteszerek meg 1-2 pattanás szinte mindig de sose súlyosak...

2020. okt. 28. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg minden állhat a hátterében, pl. hormonprobléma, bakteriális fertőzés, ételallergia vagy valamilyen új kozmetikum amit nem bír a bőröd. Ha a gyógyszer nem használ egy teljes kivizsgálás nem ártana, de gondolom ezt az orvos magától is felajánlaná. :)
2020. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rég alakultak ki lehet , hogy a maszkviselés okozza . Sok embernek lett problémás arcbőre miatta . Probálj meg mindig új vagy már megmosott maszkot felvenni ahányszor csak lehet .
2020. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!