Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy maradjon egyenes a hajam?

Hogy maradjon egyenes a hajam?

Figyelt kérdés
Szóval reggel mondjuk kivasalom(alapból gondor)hajamat szepen de egy kis idő múlva elkezd vissza gondorodni főleg az alja.Nem ertem miért, mit ajánlatok hogy egész nap egyenes maradjon? Tapasztalok is érdekel aki hasonló cipobe jar!

2020. nov. 2. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem erős, hullámos hajam van. Rájöttem, hogy akármit is csinálok, órákat is eltölthetek a hajvasaló társaságában, akkor is pár óra múlva már elkezd "kanyarodni" a végénél, plussz ha esős idő van, már a nedves levegő sem kíméli a hajam, szóval én bele törődtem a hullámos hajamba! Szeretem így, ahogy van. Frufrut is vágtam, amit úgy tartok egyenesen, hogy vizesen hátra rögzítettem hullámcsattal, megszáradt, és síma. Tovább bírja így a frufrum, mintha vasalnám. A többi neg hulámos.
2020. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én olyan balzsamot használok ami egyenesít, pl a syossnak a fehér dobozosa és fésüvel vasalom ki
2020. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!