Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terhességem alatt stirák...

Terhességem alatt stirák jelentek meg a hasamon engem nagyon zavarnak (föleg most h sikerült elérnem a régi alakomat) létezik vmi amimivel eltudnám tüntetni őket vagy börgyógyász tud vele kezdenu vmnit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

eltüntetni lehetetlen de halványítani lehetséges dr.kelen fitness orange anticellulit gél hatásos nekem látványosan halványította a stíráim egy hét alatt úgy hogy napi 2x kentem be vele magam amúgy narancsbőr ellen is jó


eleinte ha használod akkor kipirosodhat és viszkethet a terület ahol bekented de nem kell megijedni ez a gél tartalmaz koffeint ami serkenti az anyagcserét és azért lehet ez de ha egy idő után már a kenés után nem lesz piros attól még használ

2010. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hol lehet ezt kapni és mennyibe kerül?

Köszi

2010. aug. 9. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A paprika kivonatos krémek is hatásosak,én fóliázva használom.Bármelyik drogériában lehet kapni,csak valamelyik összetevőt tartalmazza.
2010. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. aug. 10. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok én a rossmanba vettem de gyógynövényesbe is ehet kapni de van olyan hogy vhol a dmbe is kapható amúgy nem tudom mennyi már nagyon rég vettem bocsi
2010. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ma sikerült szereznem de nem orange hanem karcsusito az is hatásos lehet?
2010. aug. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!