Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki próbálta a rizsvizes...

Aki próbálta a rizsvizes hajápolást/hajnövesztést.. Mik a tapasztalatok?🙂

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 20:50
 1/5 anonim válasza:
Semmi, kiszárította a hajam
2020. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

El ne hidd,amit az első írt és más se, gondolom csak hogy ide firkáljon valamit,az volt a lényeg.

Természetesen nagyon jók a tapasztalatok, képtelenség, hogy szárítson ilyen összetevőkkel, sőt ugye éppen ellenkezőleg! Első használat után látványos a hatása, úgyhogy mivel kb.nulla forint tessék gyorsan kipróbálni!:)

2020. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
#2, az volt a kérdés, hogy mik a tapasztalatok... Nekem semmi jót nem tett a hajammal, pedig többféleképp is próbáltam. Egy szóval nem mondtam, hogy ne próbálja ki. Nyilván megér egy próbát, mert tényleg semmibe nem kerül, viszont nem mindenkinek hatásos, és ezt talán át kellene gondolnod, mielőtt lehurrogsz valakit.
2020. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi. Nekem komolyan úgy tűnt abból az odavetett fél mondatból, hogy semmi tapasztalat nem áll mögötte, csak a szokásos trollkodásnak tűnt. Ez esetben, hogy visszajöttél és megerősítetted, hogy ez nem így van, sőt szép kerek mondatokban jobban kifejezted a mondanivalód, így már elhiszem. Azt mondjuk leírhatnád,ha van kedved, hogy milyen módokon próbáltad!? Mert sehol máshol nem olvastam még rossz véleményt és arról sincs fogalmam mi száríthat abban a tartalmas löttyben!?🤔 De persze Mindenki haja más, sajnálom, hogy valamiért nem vált be, szerintem ez ritkaság.
2020. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbáltam úgy is, hogy hajmosás után spricceltem rá a hajamra, aztán úgy száradt meg (így nagyon sprőd lett a hajam), úgy is hogy rajta hagytam egy darabig és lemostam (így nem volt hatása), úgy is hogy citromot vagy narancsot tettem bele vagy esetleg egy kis ricinus olajat aztán összerázva fújtam a hajamra, de ugye azzal óvatosan kell, hogy ne zsírosodjon el a töve. Igazából bárhogy csináltam vagy nem volt eredménye vagy rosszabb lett. Nem ért váratlanul mert én olvastam ilyen tapasztalatokat is, meg nagyon jókat is, nekem így hatott.
2020. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!